Bialystok (BI1B)

Na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 sierpnia 2003 r. w sprawie zakładania i prowadzenia ksiąg wieczystych w systemie informatycznym, sąd rejonowy w Białymstoku otrzymał kod wydziału: BI1B

Siedziba:

Adama Mickiewicza 103
15-951, Bialystok

Jednostki nadrzędne:

  • Sąd Okręgowy w Białymstoku
  • Sąd Apelacyjny w Białymstoku
  • Ministerstwo Sprawiedliwości

Spis miast:

Anielin, gm. Poświętne
Aleksicze, gm. Zabłudów
Adwokatowo, gm. Turośń Kościelna
Albertowo, gm. Juchnowiec Kościelny
Borowskie Wypychy, gm. Turośń Kościelna
Brzozowo-Korabie, gm. Poświętne
Bagno, gm. Jaświły
Brzozowo-Antonie, gm. Poświętne
Bębny, gm. Gródek nad Dunajcem
Bondary, gm. Michałowo
Baranki, gm. Juchnowiec Kościelny
Biegun, gm. Tykocin
Buczycha, gm. Łapy
Babino, gm. Choroszcz
Borowskie Cibory, gm. Turośń Kościelna
Bieńdziuga, gm. Michałowo
Barwiki, gm. Łapy
Bociany, gm. Łapy
Brzezina, gm. Michałowo
Burczak, gm. Czarna Białostocka
Bujne, gm. Gródek nad Dunajcem
Bielawy, gm. Poświętne
Brzozówka Ziemiańska, gm. Czarna Białostocka
Boguszewo, gm. Mońki
Brzozowo-Panki, gm. Poświętne
Borowskie Gziki, gm. Turośń Kościelna
Burczak, gm. Wasilków
Buksztel-Gajówka, gm. Czarna Białostocka
Brzozowa-Kolonia, gm. Jaświły
Budzisk, gm. Czarna Białostocka
Brudzewice-Kolonia, gm. Poświętne
Brzozowo Stare, gm. Poświętne
Borowskie Skórki, gm. Turośń Kościelna
Baciuty, gm. Turośń Kościelna
Brzozowo-Chrzczonki, gm. Poświętne
Brzozówka Folwarczna, gm. Jasionówka
Biele, gm. Juchnowiec Kościelny
Borsukówka, gm. Dobrzyniewo Duże
Bagno, gm. Gródek
Bohdan, gm. Dobrzyniewo Duże
Borsukowizna, gm. Michałowo
Brończany, gm. Juchnowiec Kościelny
Brzozówka Strzelecka, gm. Czarna Białostocka
Bogdaniec, gm. Zabłudów
Barszczewo, gm. Choroszcz
Buzuny, gm. Turośń Kościelna
Baranicha, gm. Poświętne
Bagniuki, gm. Michałowo
Białostoczek, gm. Zabłudów
Bokiny, gm. Łapy
Baciuty-Kolonia, gm. Turośń Kościelna
Biadaki, gm. Gródek nad Dunajcem
Brzozowy Mostek, gm. Czarna Białostocka
Barszczewo, gm. Michałowo
Bartkowa-Posadowa, gm. Gródek nad Dunajcem
Buniewski Brzeg, gm. Łapy
Bielewicze, gm. Gródek
Bobrówka, gm. Jaświły
Bogdanki, gm. Juchnowiec Kościelny
Bajki-Zalesie, gm. Krypno
Białystok, gm. Białystok
Bobkowy Hrud, gm. Gródek
Brzozowo-Chabdy, gm. Poświętne
Bobrowniki, gm. Gródek
Budy, gm. Michałowo
Berdychów, gm. Gródek nad Dunajcem
Borowskie Żaki, gm. Turośń Kościelna
Borowskie Michały, gm. Turośń Kościelna
Borek, gm. Gródek nad Dunajcem
Brzozówka Koronna, gm. Czarna Białostocka
Buczek-Kolonia, gm. Poświętne
Brzozowa, gm. Jaświły
Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem
Borki, gm. Gródek
Brzozowo-Chrzczony, gm. Poświętne
Brzozowo-Muzyły, gm. Poświętne
Barszczówka, gm. Turośń Kościelna
Broniszewo, gm. Tykocin
Buksztel, gm. Czarna Białostocka
Bobakówka, gm. Gródek nad Dunajcem
Bobrowa, gm. Zabłudów
Bojary, gm. Turośń Kościelna
Borowskie Olki, gm. Turośń Kościelna
Borowiki, gm. Zabłudów
Buczek, gm. Poświętne
Boguszewka, gm. Mońki
Brzozowo-Solniki, gm. Poświętne
Bołtryki, gm. Michałowo
Bagienki, gm. Tykocin
Brudzewice, gm. Poświętne
Bachury, gm. Michałowo
Białobrzeskie, gm. Krypno
Chraboły, gm. Dobrzyniewo Duże
Cegielnia, gm. Supraśl
Czaplin, gm. Turośń Kościelna
Cupel, gm. Dobrzyniewo Duże
Czaczki Wielkie, gm. Turośń Kościelna
Chodory, gm. Turośń Kościelna
Czarnystok, gm. Jasionówka
Chabalina, gm. Gródek nad Dunajcem
Chomizna, gm. Poświętne
Czarny Blok, gm. Wasilków
Choroszcz, gm. Choroszcz
Ciasne, gm. Supraśl
Ciełuszki, gm. Zabłudów
Czaplino, gm. Choroszcz
Czerewki, gm. Juchnowiec Kościelny
Ciwoniuki, gm. Michałowo
Czołnowo, gm. Supraśl
Cygów, gm. Poświętne
Czaczki Małe, gm. Turośń Kościelna
Czarna Białostocka, gm. Czarna Białostocka
Chobotki, gm. Knyszyn
Chomontowce, gm. Gródek
Ciesze, gm. Mońki
Czubajowizna, gm. Poświętne
Cisówka, gm. Michałowo
Cieliczanka, gm. Supraśl
Czarna Wieś Kościelna, gm. Czarna Białostocka
Choiny, gm. Poświętne
Car, gm. Łapy
Czekołdy, gm. Mońki
Czumażówka, gm. Czarna Białostocka
Cegielnia, gm. Łapy
Chmielnik, gm. Czarna Białostocka
Cisówka, gm. Knyszyn
Ceteń, gm. Poświętne
Czechowizna, gm. Knyszyn
Dzierniakowo, gm. Gródek
Dwór, gm. Poświętne
Dobrowoda, gm. Turośń Kościelna
Dolna Wieś, gm. Gródek nad Dunajcem
Dobki, gm. Tykocin
Długołęka, gm. Krypno
Dwór, gm. Turośń Kościelna
Dęba, gm. Poświętne
Dobrzyniewo Kościelne, gm. Dobrzyniewo Duże
Dudki-Kolonia, gm. Mońki
Dwór, gm. Łapy
Działy, gm. Poświętne
Drukowszczyzna, gm. Supraśl
Dzikie-Kolonia, gm. Choroszcz
Drozdy, gm. Turośń Kościelna
Dębina, gm. Krypno
Downiewo, gm. Gródek
Dobrzyniewo Duże, gm. Dobrzyniewo Duże
Daniłowo Duże, gm. Łapy
Dobrzyniówka, gm. Zabłudów
Dąbrowica, gm. Poświętne
Dąbrówki, gm. Wasilków
Dolistowo Stare, gm. Jaświły
Dołki, gm. Turośń Kościelna
Dobrzyniewo Fabryczne, gm. Dobrzyniewo Duże
Dublany, gm. Michałowo
Dudki, gm. Mońki
Dawidowicze, gm. Zabłudów
Dzierżki, gm. Poświętne
Dzierżki-Ząbki, gm. Poświętne
Dobrzyniówka, gm. Jasionówka
Dorożki, gm. Juchnowiec Kościelny
Dzikie, gm. Choroszcz
Dzięciołowo, gm. Jaświły
Dęborzeczka, gm. Poświętne
Dolistowo-Kolonia, gm. Jaświły
Dębowik, gm. Supraśl
Dworzysk, gm. Czarna Białostocka
Dzieżki, gm. Mońki
Dział, gm. Gródek nad Dunajcem
Doktorce, gm. Suraż
Dziękonie, gm. Mońki
Daniłowo Małe, gm. Łapy
Dolistowo Nowe, gm. Jaświły
Folwarki Tylwickie, gm. Zabłudów
Folwarki Małe, gm. Zabłudów
Fasty, gm. Dobrzyniewo Duże
Folwark, gm. Gródek nad Dunajcem
Fryszerka, gm. Poświętne
Folwarki Wielkie, gm. Zabłudów
Gaj, gm. Dobrzyniewo Duże
Grochy, gm. Poświętne
Grabiny, gm. Poświętne
Gniła, gm. Dobrzyniewo Duże
Gołębie, gm. Poświętne
Goruszka, gm. Łapy
Ginie, gm. Mońki
Góra, gm. Krypno
Gonczary, gm. Michałowo
Gąsówka-Somachy, gm. Łapy
Gorbacze, gm. Michałowo
Glinki, gm. Turośń Kościelna
Glejsk, gm. Gródek
Gąsówka-Oleksin, gm. Łapy
Górna Wieś, gm. Gródek nad Dunajcem
Glinki, gm. Łapy
Gródek nad Dunajcem, gm. Gródek nad Dunajcem
Gąsówka-Bagno, gm. Łapy
Gródek-Kolonia, gm. Gródek
Gapinin-Kolonia, gm. Poświętne
Gobiaty, gm. Gródek
Garby, gm. Gródek nad Dunajcem
Guzy, gm. Knyszyn
Gomułka, gm. Gródek nad Dunajcem
Gnieciuki, gm. Zabłudów
Grabowo, gm. Łapy
Górnystok, gm. Jasionówka
Glinki, gm. Poświętne
Grabówka, gm. Supraśl
Gawroniec, gm. Gródek nad Dunajcem
Gierowa, gm. Gródek nad Dunajcem
Gąsówka Stara, gm. Łapy
Grzybowce, gm. Gródek
Gabrysin, gm. Poświętne
Goździki, gm. Łapy
Gajowniki-Kolonia, gm. Choroszcz
Grądy, gm. Knyszyn
Gapinin, gm. Poświętne
Garbary, gm. Michałowo
Gajowniki, gm. Choroszcz
Grodzisko, gm. Gródek nad Dunajcem
Gąsówka-Osse, gm. Łapy
Gąsówka-Skwarki, gm. Łapy
Glinik, gm. Gródek nad Dunajcem
Gródek, gm. Gródek
Gurbicze, gm. Jaświły
Hołówki Duże, gm. Juchnowiec Kościelny
Hutki, gm. Czarna Białostocka
Howieny, gm. Turośń Kościelna
Hermanówka, gm. Juchnowiec Kościelny
Hułka, gm. Wasilków
Hoźna, gm. Michałowo
Hieronimowo, gm. Michałowo
Hornostaje, gm. Mońki
Hołówki Małe, gm. Juchnowiec Kościelny
Henrykowo, gm. Supraśl
Horodnianka, gm. Czarna Białostocka
Hrudek, gm. Michałowo
Hornostaje-Osada, gm. Mońki
Helenów, gm. Poświętne
Hermany, gm. Tykocin
Horodniany, gm. Juchnowiec Kościelny
Hryniewicze, gm. Juchnowiec Kościelny
Horodnianka, gm. Wasilków
Halickie, gm. Zabłudów
Ignatki, gm. Juchnowiec Kościelny
Ignatki-Kolonia, gm. Juchnowiec Kościelny
Ignatki-Osiedle, gm. Juchnowiec Kościelny
Izbiszcze, gm. Choroszcz
Iwanówka, gm. Turośń Kościelna
Iły, gm. Poświętne
Izoby, gm. Supraśl
Izabelin, gm. Juchnowiec Kościelny
Jałówka, gm. Michałowo
Juraszki, gm. Turośń Kościelna
Jeleń, gm. Knyszyn
Jadeszki, gm. Jaświły
Józefowo, gm. Gródek
Jeżewo Nowe, gm. Tykocin
Jegleiny, gm. Knyszyn
Jezierzysk, gm. Czarna Białostocka
Jaryłówka, gm. Gródek
Jadwiniew, gm. Poświętne
Jelna, gm. Gródek nad Dunajcem
Juchnowiec Górny, gm. Juchnowiec Kościelny
Jasionówka, gm. Jasionówka
Jaroszówka, gm. Wasilków
Jurowce, gm. Wasilków
Józefowo, gm. Zabłudów
Juchnowiec Dolny, gm. Juchnowiec Kościelny
Jaświły, gm. Jaświły
Juszkowy Gród, gm. Michałowo
Jesienicha, gm. Czarna Białostocka
Janin, gm. Tykocin
Janowicze, gm. Juchnowiec Kościelny
Juchnowiec Kościelny, gm. Juchnowiec Kościelny
Janowicze-Kolonia, gm. Juchnowiec Kościelny
Jakimy, gm. Wasilków
Jeżewo Stare, gm. Tykocin
Jaski, gm. Mońki
Józefin, gm. Poświętne
Jaskra, gm. Knyszyn
Jeroniki, gm. Choroszcz
Julianka, gm. Michałowo
Jaświłki, gm. Jaświły
Józefin, gm. Poświętne
Jaśki, gm. Łapy
Jaworówka, gm. Dobrzyniewo Duże
Jasionóweczka, gm. Jasionówka
Jaźwiny, gm. Poświętne
Jałówka, gm. Supraśl
Jakubin, gm. Gródek
Kościuki, gm. Choroszcz
Kozińce, gm. Wisła
Knyszyn-Zamek, gm. Knyszyn
Kleosin, gm. Juchnowiec Kościelny
Kobylanka, gm. Michałowo
Krupniki, gm. Choroszcz
Kazimierowo, gm. Michałowo
Kucharówka, gm. Zabłudów
Krzyżyk, gm. Czarna Białostocka
Końcowizna, gm. Suraż
Kamionka, gm. Zabłudów
Kościukówka, gm. Zabłudów
Krasny Las, gm. Supraśl
Krawczuki, gm. Turośń Kościelna
Kolno, gm. Poświętne
Kulikówka, gm. Dobrzyniewo Duże
Krypno Kościelne, gm. Krypno
Koziniec, gm. Jasionówka
Kozi Las, gm. Gródek
Krzeczkowo, gm. Mońki
Krasne, gm. Zabłudów
Królowe Stojło, gm. Gródek
Krubki-Górki, gm. Poświętne
Kalinówka Królewska, gm. Jasionówka
Kalitnik, gm. Michałowo
Kozłowiec, gm. Poświętne
Krasne Stare, gm. Jasionówka
Krynice, gm. Dobrzyniewo Duże
Kępa Mysiakowska, gm. Poświętne
Karakule, gm. Supraśl
Klimki, gm. Czarna Białostocka
Kolejowa, gm. Dobrzyniewo Duże
Koszarka, gm. Gródek nad Dunajcem
Krukowszczyzna, gm. Michałowo
Kondycja, gm. Gródek
Kuleszowizna, gm. Turośń Kościelna
Kamińskie Wiktory, gm. Poświętne
Krypno Wielkie, gm. Krypno
Kamińskie Jaski, gm. Poświętne
Kościelna, gm. Turośń Kościelna
Kąty, gm. Gródek nad Dunajcem
Krucie, gm. Poświętne
Kamionka, gm. Jasionówka
Królowy Most, gm. Gródek
Krasne Folwarczne, gm. Jasionówka
Kaczorowo, gm. Tykocin
Klewinowo, gm. Juchnowiec Kościelny
Kapice-Lipniki, gm. Tykocin
Kątek, gm. Łapy
Koplany, gm. Juchnowiec Kościelny
Katrynka, gm. Wasilków
Kopce, gm. Michałowo
Kobuzie, gm. Dobrzyniewo Duże
Kapice Stare, gm. Tykocin
Kropiwnica, gm. Knyszyn
Kąty, gm. Jasionówka
Kobylnice, gm. Gródek nad Dunajcem
Kamińskie Ocioski, gm. Poświętne
Kuberka, gm. Gródek
Księżyno-Kolonia, gm. Juchnowiec Kościelny
Kulesze, gm. Mońki
Kujbiedy, gm. Jasionówka
Kusiówka, gm. Gródek nad Dunajcem
Kalinówka Kościelna, gm. Knyszyn
Kituryki, gm. Michałowo
Kruszyn, gm. Krypno
Kowalowce, gm. Zabłudów
Krosno, gm. Tykocin
Kojrany, gm. Juchnowiec Kościelny
Kondratki, gm. Michałowo
Kuczyn, gm. Mońki
Koleśne, gm. Michałowo
Kulesze-Chobotki, gm. Krypno
Konczanie, gm. Turośń Kościelna
Księżyno, gm. Juchnowiec Kościelny
Kozły, gm. Supraśl
Koleśniki, gm. Mońki
Kopisk, gm. Dobrzyniewo Duże
Kołodno, gm. Gródek
Kobyle, gm. Gródek nad Dunajcem
Kopna Góra, gm. Supraśl
Kaniuki, gm. Zabłudów
Kamińskie Pliszki, gm. Poświętne
Krzywa, gm. Dobrzyniewo Duże
Kiermusy, gm. Tykocin
Kowale, gm. Suraż
Kokotowo, gm. Michałowo
Kowalowy Gród, gm. Michałowo
Krynica, gm. Michałowo
Kosiorki, gm. Mońki
Kuran, gm. Poświętne
Klepacze, gm. Choroszcz
Kudrycze, gm. Zabłudów
Krugły Lasek, gm. Michałowo
Koło Dworu, gm. Turośń Kościelna
Kołodzież, gm. Mońki
Kuchmy-Kuce, gm. Michałowo
Kuchmy-Pietruki, gm. Michałowo
Konne, gm. Supraśl
Kropiwnica, gm. Mońki
Knyszyn, gm. Dobrzyniewo Duże
Kretówki, gm. Gródek nad Dunajcem
Kreta, gm. Łapy
Kruszewo, gm. Choroszcz
Kaczorowo, gm. Łapy
Krynickie, gm. Zabłudów
Knyszyn, gm. Knyszyn
Kąty, gm. Poświętne
Krzywa, gm. Jasionówka
Koło Cegielni, gm. Turośń Kościelna
Kosmaty Borek, gm. Czarna Białostocka
Krasne Małe, gm. Jasionówka
Komosa, gm. Supraśl
Kolonia Koplany, gm. Juchnowiec Kościelny
Kuriany, gm. Zabłudów
Krzemienne, gm. Supraśl
Kołpaki, gm. Zabłudów
Kożany, gm. Juchnowiec Kościelny
Krasne, gm. Supraśl
Kozińce, gm. Dobrzyniewo Duże
Kozowszczyzna, gm. Juchnowiec Kościelny
Klećbudy, gm. Dobrzyniewo Duże
Kiślak, gm. Mońki
Kamienny Bród, gm. Michałowo
Kuryły, gm. Michałowo
Kiślaki, gm. Tykocin
Konopczyn, gm. Mońki
Kielczykowizna, gm. Poświętne
Konowały, gm. Choroszcz
Kolonia Czaplino, gm. Choroszcz
Karczmisko, gm. Czarna Białostocka
Koźliki, gm. Zabłudów
Kącik, gm. Łapy
Laskowizna, gm. Poświętne
Leonowicze, gm. Michałowo
Leńce, gm. Dobrzyniewo Duże
Lubejki-Kolonia, gm. Turośń Kościelna
Lewsze, gm. Michałowo
Lewickie-Kolonia, gm. Juchnowiec Kościelny
Liza Stara, gm. Poświętne
Letniki, gm. Dobrzyniewo Duże
Lubieniec, gm. Poświętne
Lubejki, gm. Turośń Kościelna
Leśniki, gm. Łapy
Liza Nowa, gm. Poświętne
Laszki, gm. Zabłudów
Lacka Buda, gm. Czarna Białostocka
Lewonie, gm. Knyszyn
Lewickie-Stacja, gm. Juchnowiec Kościelny
Lewickie, gm. Juchnowiec Kościelny
Lewonie, gm. Mońki
Lipie, gm. Gródek nad Dunajcem
Lipniki, gm. Tykocin
Lesznia, gm. Suraż
Leśniki, gm. Tykocin
Łazy, gm. Gródek nad Dunajcem
Łapy-Kołpaki, gm. Łapy
Łaziuki, gm. Tykocin
Łaziska, gm. Gródek nad Dunajcem
Łazarz, gm. Czarna Białostocka
Łukiany, gm. Zabłudów
Łękobudy, gm. Jasionówka
Łupianka Nowa, gm. Łapy
Łużany, gm. Gródek
Łapy-Szołajdy, gm. Łapy
Łapczyn, gm. Czarna Białostocka
Łapy-Dębowina, gm. Łapy
Łukawica, gm. Poświętne
Łapy-Łynki, gm. Łapy
Łaźnie, gm. Supraśl
Łubniki, gm. Zabłudów
Łapy, gm. Łapy
Łupianka Stara, gm. Łapy
Łyski, gm. Choroszcz
Łapy-Pluśniaki, gm. Łapy
Łapy-Korczaki, gm. Łapy
Łopuchowo, gm. Tykocin
Łazy Duże, gm. Tykocin
Łazy Małe, gm. Tykocin
Łupichy, gm. Mońki
Milewo-Żółtki, gm. Tykocin
Miasto, gm. Juchnowiec Kościelny
Mysiakowiec, gm. Poświętne
Mostowlany, gm. Gródek
Mińce, gm. Choroszcz
Majątek, gm. Turośń Kościelna
Międzypole, gm. Poświętne
Mońki, gm. Mońki
Moniuszeczki, gm. Mońki
Machnacz, gm. Czarna Białostocka
Miniewicze, gm. Zabłudów
Mierestki, gm. Knyszyn
Mościska, gm. Michałowo
Mieleszki-Kolonia, gm. Gródek
Marynka, gm. Michałowo
Młyńczysko, gm. Poświętne
Morusy, gm. Krypno
Mieleszki, gm. Gródek
Maciejkowa Góra, gm. Michałowo
Michałowo-Kolonia, gm. Michałowo
Majówka, gm. Supraśl
Marynki, gm. Poświętne
Markowszczyzna, gm. Turośń Kościelna
Mańkowizna, gm. Juchnowiec Kościelny
Mostek, gm. Wasilków
Magnusze, gm. Mońki
Marylant, gm. Jasionówka
Międzyleś, gm. Poświętne
Moniuszki, gm. Jaświły
Małków, gm. Poświętne
Majdan, gm. Michałowo
Mostowlany-Kolonia, gm. Michałowo
Mociesze, gm. Jaświły
Majdan, gm. Gródek nad Dunajcem
Masie, gm. Mońki
Mejły, gm. Mońki
Milewskie, gm. Jasionówka
Mierestki, gm. Dobrzyniewo Duże
Michałowe Błotko, gm. Turośń Kościelna
Mikicin, gm. Jaświły
Michałowo, gm. Michałowo
Małe Zalesiany, gm. Turośń Kościelna
Milewo Leśne, gm. Tykocin
Międzyrzecze, gm. Supraśl
Małynka, gm. Zabłudów
Migówka, gm. Poświętne
Mikicin-Kolonia, gm. Jaświły
Mońki-Wieś, gm. Mońki
Niwy, gm. Gródek nad Dunajcem
Niwa, gm. Poświętne
Nowosiółki, gm. Gródek
Nowy Koniec, gm. Suraż
Nadbiel, gm. Poświętne
Nowe Miasto, gm. Tykocin
Niewodnica Nargilewska, gm. Juchnowiec Kościelny
Nowosiółki, gm. Dobrzyniewo Duże
Nowe Ręczaje, gm. Poświętne
Niecki, gm. Turośń Kościelna
Nowodworce, gm. Wasilków
Nowiny-Zdroje, gm. Knyszyn
Na Dołkach, gm. Turośń Kościelna
Niewodnica Kościelna, gm. Turośń Kościelna
Nowosady, gm. Michałowo
Niewodnica Korycka, gm. Turośń Kościelna
Nowy Cygów, gm. Poświętne
Nowe Kuchmy, gm. Michałowo
Nowa Łuplanka, gm. Michałowo
Nowe Aleksandrowo, gm. Dobrzyniewo Duże
Niemczyn, gm. Czarna Białostocka
Niewodnica Nargilewska-Kolonia, gm. Juchnowiec Kościelny
Nieciece, gm. Tykocin
Nowiny Kasjerskie, gm. Knyszyn
Nowa Wola, gm. Michałowo
Narejki, gm. Gródek
Nowosady, gm. Zabłudów
Nowosiółki, gm. Choroszcz
Niemierzęta, gm. Poświętne
Nowa Wieś, gm. Gródek nad Dunajcem
Na Polu, gm. Poświętne
Osiedle Bondary, gm. Michałowo
Osierodek, gm. Czarna Białostocka
Ostrów, gm. Poświętne
Ogóły, gm. Czarna Białostocka
Ogrodniczki, gm. Turośń Kościelna
Olszanka, gm. Zabłudów
Ogrodniczki, gm. Juchnowiec Kościelny
Ostrowik, gm. Poświętne
Ołdaki, gm. Mońki
Olmonty, gm. Juchnowiec Kościelny
Ogrodniki, gm. Knyszyn
Oziabły, gm. Michałowo
Oliszki, gm. Choroszcz
Ochremowicze, gm. Zabłudów
Olonki, gm. Poświętne
Osowicze, gm. Wasilków
Odnoga-Kuźmy, gm. Michałowo
Osse, gm. Łapy
Ośrodek, gm. Czarna Białostocka
Ogrodniki, gm. Dobrzyniewo Duże
Ostrówki, gm. Zabłudów
Obrubniki, gm. Dobrzyniewo Duże
Ostrów, gm. Suraż
Ostasze, gm. Suraż
Oleszkowo, gm. Czarna Białostocka
Ogrodniczki, gm. Supraśl
Oliszki, gm. Mońki
Ogrodniki, gm. Choroszcz
Ożynnik, gm. Wasilków
Planty, gm. Michałowo
Pietkowo, gm. Poświętne
Popowlany, gm. Tykocin
Pańki, gm. Choroszcz
Potoczyzna, gm. Mońki
Poręby, gm. Poświętne
Podwietrak, gm. Poświętne
Pawły, gm. Zabłudów
Paryja, gm. Gródek nad Dunajcem
Przy Gościńcu, gm. Juchnowiec Kościelny
Płachowszczyzna, gm. Gródek
Porośl-Wojsławy, gm. Poświętne
Pierekał-Zawały, gm. Czarna Białostocka
Pętowo, gm. Tykocin
Peńskie, gm. Krypno
Pułac, gm. Łapy
Ponikła, gm. Poświętne
Pieńki-Kolonia, gm. Michałowo
Piaski, gm. Łapy
Podratowiec, gm. Czarna Białostocka
Podlasie, gm. Łapy
Ponure, gm. Czarna Białostocka
Przechody, gm. Gródek
Płonka-Kozły, gm. Łapy
Popowizna, gm. Dobrzyniewo Duże
Podlesie, gm. Poświętne
Płóski, gm. Poświętne
Ponikła, gm. Dobrzyniewo Duże
Ptasia, gm. Łapy
Podłaźnie, gm. Supraśl
Płonka-Matyski, gm. Łapy
Pod Osem, gm. Łapy
Pantosy, gm. Poświętne
Podsupraśl, gm. Supraśl
Protasy, gm. Zabłudów
Podzamczysk, gm. Czarna Białostocka
Podsokołda, gm. Supraśl
Pietkowo Drugie, gm. Poświętne
Pieszczaniki, gm. Gródek
Podozierany, gm. Gródek
Pomyków, gm. Poświętne
Podlas, gm. Gródek nad Dunajcem
Pólko, gm. Poświętne
Porosły, gm. Choroszcz
Piłatowszczyzna, gm. Gródek
Pod Stawem, gm. Knyszyn
Porośl-Głuchy, gm. Poświętne
Porosły-Kolonia, gm. Choroszcz
Piećki, gm. Turośń Kościelna
Pod Karczykami, gm. Łapy
Pasynki, gm. Zabłudów
Podkrzemionka, gm. Wasilków
Przytulanka, gm. Mońki
Poświętne, gm. Poświętne
Pieczonka, gm. Supraśl
Piaski, gm. Dobrzyniewo Duże
Pieńki, gm. Michałowo
Pałatki, gm. Gródek
Płonka-Strumianka, gm. Łapy
Podkozińce, gm. Dobrzyniewo Duże
Pomigacze, gm. Turośń Kościelna
Pólko, gm. Supraśl
Podzałuki, gm. Gródek
Panerka, gm. Wasilków
Podborsukówka, gm. Dobrzyniewo Duże
Przydonica, gm. Gródek nad Dunajcem
Przeciwie, gm. Gródek nad Dunajcem
Pyzy, gm. Mońki
Poświętne, gm. Poświętne
Płonka Kościelna, gm. Łapy
Piaski, gm. Tykocin
Przewalanka, gm. Czarna Białostocka
Piaski, gm. Knyszyn
Pajewo, gm. Tykocin
Piaski, gm. Suraż
Podjałówka, gm. Supraśl
Paryż, gm. Krypno
Potoka, gm. Michałowo
Poniklica, gm. Knyszyn
Podniemczyn, gm. Czarna Białostocka
Piaski, gm. Poświętne
Podleńce, gm. Dobrzyniewo Duże
Pańki, gm. Juchnowiec Kościelny
Pólko, gm. Michałowo
Podole-Górowa, gm. Gródek nad Dunajcem
Podglinicze, gm. Gródek nad Dunajcem
Pawelce, gm. Jasionówka
Płoskie, gm. Zabłudów
Pogorzałki, gm. Dobrzyniewo Duże
Pod Łupianką, gm. Łapy
Poświętne, gm. Poświętne
Podbrzozówka, gm. Czarna Białostocka
Roszki-Włodki, gm. Łapy
Ryboły, gm. Zabłudów
Radajowice, gm. Gródek nad Dunajcem
Rzędziany, gm. Tykocin
Rynki, gm. Suraż
Rostołty, gm. Juchnowiec Kościelny
Rogoziński Most, gm. Czarna Białostocka
Ratowiec, gm. Czarna Białostocka
Rusaki, gm. Mońki
Rojków, gm. Poświętne
Rochental, gm. Michałowo
Rogowo-Kolonia, gm. Choroszcz
Rumejki, gm. Juchnowiec Kościelny
Rechy, gm. Łapy
Radzie, gm. Jaświły
Reńszczyzna, gm. Turośń Kościelna
Ruda, gm. Krypno
Rekle, gm. Krypno
Rybniki, gm. Wasilków
Roztoka-Brzeziny, gm. Gródek nad Dunajcem
Roszki-Bieńki, gm. Łapy
Rutkowskie Małe, gm. Jaświły
Romejki, gm. Jaświły
Rytelowizna, gm. Poświętne
Radunin, gm. Gródek
Rybaki, gm. Dobrzyniewo Duże
Rogowo, gm. Choroszcz
Ruszczany, gm. Choroszcz
Rogowo-Majątek, gm. Choroszcz
Rudnia, gm. Michałowo
Rybaki, gm. Michałowo
Rudnia, gm. Czarna Białostocka
Ruda Rzeczka, gm. Czarna Białostocka
Roszki-Wodźki, gm. Łapy
Rzeczna, gm. Łapy
Rudnica, gm. Zabłudów
Reki, gm. Turośń Kościelna
Rzepniki, gm. Zabłudów
Radule, gm. Tykocin
Ruda, gm. Gródek
Rożnów, gm. Gródek nad Dunajcem
Rogówek, gm. Choroszcz
Rutkowskie Duże, gm. Jaświły
Ręczaje Polskie, gm. Poświętne
Romanowo, gm. Michałowo
Rudniki, gm. Turośń Kościelna
Rafałówka, gm. Zabłudów
Rybaki, gm. Mońki
Stoczek, gm. Knyszyn
Szyszkowizna, gm. Choroszcz
Stefanów, gm. Poświętne
Surażkowo, gm. Supraśl
Stoczki, gm. Turośń Kościelna
Sawino, gm. Tykocin
Sadowy Stok, gm. Supraśl
Szelągówka, gm. Tykocin
Solniczki, gm. Juchnowiec Kościelny
Suraski Gościniec, gm. Poświętne
Sikory, gm. Mońki
Sobieski, gm. Mońki
Skrybicze, gm. Zabłudów
Sokole, gm. Michałowo
Słomianka, gm. Tykocin
Słomianka, gm. Zabłudów
Słomianka, gm. Jasionówka
Straż, gm. Czarna Białostocka
Sofipol, gm. Gródek
Supraśl, gm. Supraśl
Sokołda, gm. Supraśl
Sochonie, gm. Wasilków
Sikorszczyzna, gm. Choroszcz
Stelmachowo, gm. Tykocin
Sępiki, gm. Tykocin
Stanisławowo, gm. Juchnowiec Kościelny
Skroblaki, gm. Gródek
Szarysz, gm. Gródek nad Dunajcem
Słoboda, gm. Juchnowiec Kościelny
Szaciły, gm. Jaświły
Stróżki, gm. Poświętne
Straszewo, gm. Gródek
Stare Pole, gm. Knyszyn
Szczypiór, gm. Łapy
Stany, gm. Gródek nad Dunajcem
Studzianna, gm. Poświętne
Solniki, gm. Zabłudów
Smolanka, gm. Turośń Kościelna
Szpakowo, gm. Jaświły
Stelmachowo-Kolonia, gm. Tykocin
Starowola, gm. Jaświły
Stoczek, gm. Poświętne
Stożnowo, gm. Jaświły
Sielachowskie, gm. Wasilków
Szaciły, gm. Dobrzyniewo Duże
Saniki, gm. Tykocin
Stare Kuchmy, gm. Michałowo
Sikornik, gm. Gródek nad Dunajcem
Supruny, gm. Michałowo
Stary Majdan, gm. Supraśl
Słuczanka, gm. Gródek
Sierki, gm. Tykocin
Skała, gm. Gródek nad Dunajcem
Szlachta, gm. Dobrzyniewo Duże
Simuny, gm. Juchnowiec Kościelny
Sienkiewicze, gm. Choroszcz
Stanek, gm. Michałowo
Szymanka, gm. Poświętne
Sacharki, gm. Michałowo
Stryjenszczyzna, gm. Gródek
Stara Łuplanka, gm. Michałowo
Szymki, gm. Michałowo
Suraż, gm. Suraż
Siekierki, gm. Tykocin
Szafranki, gm. Tykocin
Stara Wieś, gm. Poświętne
Szulki, gm. Łapy
Sosnowy Brzeg, gm. Gródek
Studzianki, gm. Wasilków
Sienna, gm. Gródek nad Dunajcem
Sowlany, gm. Supraśl
Szumowo, gm. Choroszcz
Sieśki, gm. Zabłudów
Sobolewo, gm. Supraśl
Szerenosy, gm. Juchnowiec Kościelny
Suszcza, gm. Michałowo
Świnobród, gm. Michałowo
Świerzbienie, gm. Mońki
Średzińskie, gm. Suraż
Śliwno, gm. Choroszcz
Śródlesie, gm. Juchnowiec Kościelny
Świsłoczany, gm. Gródek
Średniak, gm. Turośń Kościelna
Topilec, gm. Turośń Kościelna
Tryczówka, gm. Juchnowiec Kościelny
Turczyn, gm. Choroszcz
Tanica Górna, gm. Michałowo
Turo, gm. Supraśl
Tylwica-Majątek, gm. Michałowo
Topole, gm. Turośń Kościelna
Tatarowce, gm. Zabłudów
Turze, gm. Poświętne
Turośń Dolna, gm. Turośń Kościelna
Turek, gm. Poświętne
Tykocin, gm. Tykocin
Topilec-Kolonia, gm. Turośń Kościelna
Tropie, gm. Gródek nad Dunajcem
Tokarowszczyzna, gm. Michałowo
Tołcze, gm. Turośń Kościelna
Trzcinka, gm. Poświętne
Tatarska, gm. Suraż
Tanica Dolna, gm. Michałowo
Turowo, gm. Gródek
Teodorowo, gm. Zabłudów
Turośń Kościelna, gm. Turośń Kościelna
Trypucie, gm. Turośń Kościelna
Tartak, gm. Łapy
Tatary, gm. Tykocin
Tartak, gm. Dobrzyniewo Duże
Topolany, gm. Michałowo
Tylwica-Kolonia, gm. Michałowo
Tylwica, gm. Michałowo
Targowiska, gm. Gródek nad Dunajcem
Uhowo, gm. Łapy
Wasilków, gm. Wasilków
Wyręby, gm. Gródek nad Dunajcem
Wity, gm. Łapy
Waliły-Dwór, gm. Gródek
Waliły-Osada, gm. Gródek
Wygon, gm. Poświętne
Wiatrowice, gm. Gródek nad Dunajcem
Wiejki, gm. Gródek
Wysmyk, gm. Poświętne
Wólka Dąbrowicka, gm. Poświętne
Wierobie, gm. Gródek
Wygony, gm. Gródek nad Dunajcem
Wilkowo Stare, gm. Poświętne
Wyżary, gm. Gródek
Wilkonosza, gm. Gródek nad Dunajcem
Wilcza Jama, gm. Czarna Białostocka
Waśki, gm. Mońki
Wyrębiska, gm. Gródek nad Dunajcem
Wojtówce, gm. Knyszyn
Warszawa, gm. Krypno
Woroszyły, gm. Wasilków
Wojszki, gm. Juchnowiec Kościelny
Wola Cygowska, gm. Poświętne
Wólka-Przedmieście, gm. Wasilków
Wytoka, gm. Poświętne
Wólka Kuligowska, gm. Poświętne
Wólka Waniewska, gm. Łapy
Wygoda, gm. Turośń Kościelna
Wólka Poduchowna, gm. Wasilków
Wyręby, gm. Michałowo
Wojszki, gm. Mońki
Wygwizdowie, gm. Wasilków
Wysokie, gm. Turośń Kościelna
Woronicze, gm. Supraśl
Wólka, gm. Juchnowiec Kościelny
Wołkuny, gm. Poświętne
Wólka Ratowiecka, gm. Czarna Białostocka
Waliły, gm. Gródek
Wierch-Topolany, gm. Michałowo
Wilkowo Nowe, gm. Poświętne
Wodziłówka, gm. Knyszyn
Waliły-Stacja, gm. Gródek
Wola Ręczajska, gm. Poświętne
Wągroda, gm. Łapy
Wiesiółka, gm. Gródek nad Dunajcem
Wypychy, gm. Turośń Kościelna
Złotoria, gm. Choroszcz
Zabraniec, gm. Poświętne
Zajączki, gm. Juchnowiec Kościelny
Zdrody Nowe, gm. Poświętne
Zyburty, gm. Mońki
Zalesiany, gm. Turośń Kościelna
Za Olszyną, gm. Poświętne
Zblutowo, gm. Mońki
Zubki, gm. Gródek
Zasady, gm. Gródek
Zdroik, gm. Dobrzyniewo Duże
Zaścianki, gm. Supraśl
Zalesie, gm. Mońki
Zawale, gm. Gródek nad Dunajcem
Zaczerlany, gm. Choroszcz
Zajezierce, gm. Zabłudów
Zastawie Drugie, gm. Choroszcz
Zacisze, gm. Jasionówka
Zapowiedź, gm. Poświętne
Zabiel, gm. Łapy
Zagórze, gm. Gródek nad Dunajcem
Zanart, gm. Poświętne
Zalesie, gm. Poświętne
Zakościelniaki, gm. Poświętne
Zaleskie, gm. Juchnowiec Kościelny
Zagruszany, gm. Zabłudów
Znoski, gm. Mońki
Zagumienie, gm. Łapy
Zacisze, gm. Zabłudów
Zięciuki, gm. Łapy
Zajma, gm. Michałowo
Zastocze, gm. Krypno
Zimnochy-Susły, gm. Suraż
Zofiówka, gm. Knyszyn
Zwierki, gm. Zabłudów
Zabłudów-Kolonia, gm. Zabłudów
Zdroje, gm. Czarna Białostocka
Złotoria, gm. Czarna Białostocka
Zastawie Trzecie, gm. Choroszcz
Zaścianek, gm. Wasilków
Za Rzeką, gm. Gródek nad Dunajcem
Zabiele, gm. Jaświły
Złotniki, gm. Juchnowiec Kościelny
Zawady, gm. Turośń Kościelna
Zarzeczany, gm. Gródek
Zbyszyce, gm. Gródek nad Dunajcem
Zastawie Pierwsze, gm. Choroszcz
Załuki, gm. Gródek
Zapieczki, gm. Wasilków
Zubry, gm. Gródek
Zaolzie, gm. Dobrzyniewo Duże
Zielona, gm. Supraśl
Zasokolcze, gm. Wasilków
Za Strumieniem, gm. Turośń Kościelna
Złota Wieś, gm. Czarna Białostocka
Zawyki-Ferma, gm. Suraż
Zalesie, gm. Dobrzyniewo Duże
Zabłudów, gm. Zabłudów
Zaleszany, gm. Michałowo
Zielona, gm. Gródek
Zdrody Stare, gm. Poświętne
Zimnochy-Świechy, gm. Suraż
Zdroje, gm. Supraśl
Zaczerlany-Kolonia, gm. Choroszcz
Zacisze, gm. Supraśl
Zamczysk, gm. Czarna Białostocka
Zawyki, gm. Suraż
Zbęk, gm. Gródek nad Dunajcem
Zygmunty, gm. Krypno
Żuki, gm. Zabłudów
Żółtki-Kolonia, gm. Choroszcz
Żednia, gm. Michałowo
Żodzie, gm. Mońki
Żółtki, gm. Choroszcz
Żuki, gm. Tykocin
Żywkowo, gm. Zabłudów