Koło (KN1K)

Na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 sierpnia 2003 r. w sprawie zakładania i prowadzenia ksiąg wieczystych w systemie informatycznym, sąd rejonowy w Kole otrzymał kod wydziału: KN1K

Siedziba:

Włocławska 4
62-602, Koło

Jednostki nadrzędne:

  • Sąd Okręgowy w Koninie
  • Sąd Apelacyjny w Poznaniu
  • Ministerstwo Sprawiedliwości

Spis miast:

Aleksandrów, gm. Chodów
Aleksandrówka, gm. Koło
Augustynów, gm. Dąbie
Adamin, gm. Olszówka
Arkuszewo, gm. Przedecz
Budy Kęcerskie, gm. Kłodawa
Broniszewo, gm. Przedecz
Budy Tarnowskie, gm. Grzegorzew
Bronisławów, gm. Olszówka
Banachów, gm. Olszówka
Boguszyce, gm. Wierzbinek
Borysławice Zamkowe, gm. Grzegorzew
Budy-Gole, gm. Chodów
Broniszewo, gm. Wierzbinek
Bogatka, gm. Olszówka
Boguszyniec Mały, gm. Grzegorzew
Budy Przybyłowskie, gm. Koło
Bogusławice-Nowiny, gm. Babiak
Barłogi, gm. Grzegorzew
Brzezie-Smólkowo, gm. Babiak
Bylice-Kolonia, gm. Grzegorzew
Brzezie, gm. Babiak
Biele, gm. Sompolno
Bagno, gm. Sompolno
Bagno, gm. Babiak
Budynia, gm. Dąbie
Byliczki, gm. Grzegorzew
Borki, gm. Koło
Błędów, gm. Olszówka
Budy Boguszynieckie, gm. Grzegorzew
Brdów, gm. Babiak
Blizna, gm. Koło
Bronisława, gm. Sompolno
Brzuwiec, gm. Kościelec
Bowyczyny, gm. Chodów
Belny, gm. Sompolno
Bród, gm. Dąbie
Bylice, gm. Grzegorzew
Bogusławice, gm. Babiak
Boguszyniec, gm. Grzegorzew
Boguszyczki, gm. Wierzbinek
Borysławice Kościelne, gm. Grzegorzew
Brzezie Gałeckie, gm. Babiak
Bór, gm. Dąbie
Baranowiec, gm. Dąbie
Białków Górny, gm. Kościelec
Babia Góra, gm. Koło
Babiak, gm. Babiak
Biele, gm. Wierzbinek
Bronisławówek, gm. Olszówka
Bugaj, gm. Babiak
Białków Kościelny, gm. Kościelec
Błonawy, gm. Sompolno
Brzeźnica, gm. Dąbie
Bartoszewice, gm. Chodów
Cegielnia-Rudki, gm. Wierzbinek
Czołowo-Kolonia, gm. Koło
Cichmiana Górna, gm. Dąbie
Ciemnice, gm. Dąbie
Czołowo, gm. Koło
Chrzanowo, gm. Chodów
Chełmno-Kolonia, gm. Dąbie
Chrząszczewo, gm. Wierzbinek
Ciepłowo, gm. Wierzbinek
Chlebowo, gm. Wierzbinek
Czamża, gm. Sompolno
Chełmno-Dół, gm. Dąbie
Chodów, gm. Chodów
Czerwonka, gm. Chodów
Chruścin, gm. Dąbie
Cichmiana, gm. Dąbie
Cichmiana Dolna, gm. Dąbie
Chełmno Poduchowne, gm. Dąbie
Chełmno-Parcele, gm. Dąbie
Chojny, gm. Koło
Chełmno, gm. Dąbie
Chrustowo, gm. Przedecz
Daniszew, gm. Kościelec
Dobrów, gm. Kościelec
Dębno Poproboszczowskie, gm. Babiak
Dąbki, gm. Dąbie
Dzierzbice-Osada Poduchowna, gm. Chodów
Dzierzny, gm. Koło
Dzięgielewo, gm. Chodów
Dobra Wola, gm. Wierzbinek
Dębowice, gm. Olszówka
Dąbie Poduchowne, gm. Dąbie
Dzierzbice, gm. Chodów
Długie, gm. Chodów
Drzewiec, gm. Sompolno
Druga Linia, gm. Przedecz
Dębowy Grunt, gm. Koło
Dębina, gm. Dąbie
Domaników, gm. Chodów
Dziwie, gm. Przedecz
Dąbskie Holendry, gm. Dąbie
Domanin, gm. Dąbie
Dąbie, gm. Dąbie
Dorobna, gm. Koło
Dąbrowa, gm. Koło
Dębowiec, gm. Wierzbinek
Dziwickie Parcele, gm. Przedecz
Dębno Królewskie, gm. Babiak
Dzięciołów, gm. Olszówka
Dąbrowice Częściowe, gm. Kościelec
Dąbrowice Stare, gm. Kościelec
Dąbie nad Nerem, gm. Dąbie
Dębowiczki, gm. Olszówka
Dziewczopólko, gm. Przedecz
Dziadak, gm. Wierzbinek
Duży Koniec, gm. Przedecz
Duże Żarowo, gm. Przedecz
Dąbie, gm. Dąbie
Dzierawy, gm. Koło
Dąbrowa, gm. Sompolno
Dolne Rybno, gm. Przedecz
Drzewce, gm. Olszówka
Emilewo, gm. Grzegorzew
Elizanów, gm. Chodów
Folwark, gm. Grzegorzew
Folwark, gm. Kościelec
Fabianów, gm. Koło
Felicjanów, gm. Olszówka
Faustynów, gm. Olszówka
Florianowo, gm. Wierzbinek
Góry, gm. Przedecz
Grabina, gm. Grzegorzew
Grabina Wielka, gm. Dąbie
Gaj, gm. Wierzbinek
Grądy, gm. Sompolno
Górne Rybno, gm. Przedecz
Gola, gm. Dąbie
Gęsiny, gm. Koło
Grabina Mała, gm. Dąbie
Gąsiory, gm. Chodów
Grabina, gm. Olszówka
Grzegorzew, gm. Grzegorzew
Galczyce, gm. Wierzbinek
Głębokie, gm. Olszówka
Goczki Polskie, gm. Wierzbinek
Gryglaki, gm. Babiak
Grabina, gm. Dąbie
Gaj, gm. Dąbie
Gąsiorów, gm. Kościelec
Góraj, gm. Babiak
Gozdów, gm. Kościelec
Galczyczki, gm. Wierzbinek
Grodna, gm. Grzegorzew
Górka, gm. Przedecz
Gronów, gm. Dąbie
Gramsowizna, gm. Przedecz
Głębokie-Parcele, gm. Olszówka
Grądy Brdowskie, gm. Babiak
Gałganicha, gm. Koło
Holendry Chwalborskie, gm. Dąbie
Hilarów, gm. Olszówka
Helenowo, gm. Wierzbinek
Hermanowo, gm. Grzegorzew
Helenów, gm. Olszówka
Holenderki, gm. Przedecz
Hilarów-Kolonia, gm. Olszówka
Izydorek, gm. Olszówka
Ignacewo, gm. Chodów
Józefowo, gm. Babiak
Józefów Ruszkowski, gm. Kościelec
Józefów Szuberta, gm. Olszówka
Jakubowo, gm. Przedecz
Jesionka, gm. Sompolno
Józefków Drzewiecki, gm. Olszówka
Janina, gm. Dąbie
Janowice, gm. Sompolno
Janówek, gm. Grzegorzew
Janowice, gm. Wierzbinek
Jurka, gm. Babiak
Jagiełłów, gm. Chodów
Jasieniec, gm. Przedecz
Jaźwiny, gm. Sompolno
Janowo Racięckie, gm. Wierzbinek
Janowice, gm. Babiak
Józefowo, gm. Przedecz
Julianowo, gm. Wierzbinek
Jasionka, gm. Olszówka
Kiełczew Smużny Trzeci, gm. Koło
Kocewia Duża, gm. Chodów
Karolewo, gm. Przedecz
Klonowa, gm. Sompolno
Krycha, gm. Sompolno
Kazimierowo, gm. Wierzbinek
Korzecznik-Szatanowo, gm. Babiak
Kaczyniec, gm. Koło
Koble, gm. Kościelec
Korzecznik-Podlesie, gm. Babiak
Kolonia Wierzbie, gm. Sompolno
Kaliskie Przedmieście, gm. Koło
Kiejsze, gm. Babiak
Kamień, gm. Koło
Kupinin, gm. Dąbie
Kazubek, gm. Sompolno
Kosierz, gm. Dąbie
Karszew, gm. Dąbie
Korczyn, gm. Chodów
Kryszkowice, gm. Wierzbinek
Krzyżówki, gm. Koło
Koszary, gm. Sompolno
Kiełczew Górny, gm. Koło
Krzewata-Kolonia, gm. Olszówka
Krzyżówki, gm. Olszówka
Koserz, gm. Chodów
Kaleń Duża, gm. Chodów
Kiełczew Smużny Drugi, gm. Koło
Kawęczyn, gm. Babiak
Krukowo, gm. Babiak
Kwiatkowo, gm. Wierzbinek
Kamienna Góra, gm. Kościelec
Kiełczew Smużny Czwarty, gm. Koło
Krzewata, gm. Olszówka
Kolonia od Bugaja, gm. Babiak
Koło, gm. Koło
Kantnerowizna, gm. Przedecz
Koprowa Góra, gm. Koło
Ksawerowo, gm. Koło
Kocewia Mała, gm. Chodów
Kruszyna, gm. Grzegorzew
Kolonia nad Jeziorem, gm. Przedecz
Krzewo-Folwark, gm. Dąbie
Krzykosy, gm. Dąbie
Kościelec, gm. Kościelec
Katarzyna, gm. Przedecz
Kiełczewek, gm. Grzegorzew
Kosierzec, gm. Dąbie
Krzymowo, gm. Wierzbinek
Kolonia Racięcka, gm. Wierzbinek
Karolkowo, gm. Chodów
Kalina, gm. Wierzbinek
Krzewo, gm. Dąbie
Kazubek, gm. Wierzbinek
Kolonia za Cmentarzem, gm. Przedecz
Kazimierzewo, gm. Wierzbinek
Koserz Nowy, gm. Chodów
Koble Daniszewskie, gm. Kościelec
Katarzynowo, gm. Wierzbinek
Kaleń-Parcel, gm. Chodów
Kolonia od Babiaka, gm. Babiak
Kaleń Mała, gm. Chodów
Koserz-Osada, gm. Chodów
Kolonia Lipiny, gm. Sompolno
Kłokoczyn, gm. Przedecz
Koble Polickie, gm. Kościelec
Kiełczew Smużny Pierwszy, gm. Koło
Lubiny, gm. Koło
Lubotyń, gm. Babiak
Lubstówek, gm. Sompolno
Lipiny, gm. Przedecz
Lisice, gm. Dąbie
Lipie Góry, gm. Babiak
Lucynowo, gm. Babiak
Ladorudzek, gm. Grzegorzew
Ladorudz, gm. Dąbie
Lucjanowo, gm. Wierzbinek
Leszcze, gm. Kościelec
Lichenek, gm. Babiak
Leśnica, gm. Koło
Lubstów, gm. Sompolno
Leszcze Częściowe, gm. Kościelec
Ladorudz-Kolonia, gm. Dąbie
Lutomirów, gm. Dąbie
Lucjanowo, gm. Koło
Lubiatów, gm. Dąbie
Łączewna, gm. Przedecz
Łagiewniki, gm. Sompolno
Łubianka, gm. Olszówka
Łagów, gm. Dąbie
Łusie, gm. Dąbie
Łączewna-Folwark, gm. Przedecz
Łęka, gm. Kościelec
Łaziska, gm. Babiak
Łabędź, gm. Dąbie
Łączówka, gm. Przedecz
Łysek, gm. Wierzbinek
Mały Koniec, gm. Przedecz
Mokry Młyn, gm. Dąbie
Mozajka, gm. Koło
Marianowo, gm. Sompolno
Mariampol, gm. Kościelec
Mniewo-Folwark, gm. Olszówka
Młynik, gm. Olszówka
Mniewo, gm. Olszówka
Michałówek, gm. Kościelec
Mostki-Kolonia, gm. Babiak
Marcinkowo, gm. Sompolno
Marcjanki, gm. Sompolno
Mrowisko, gm. Dąbie
Majdany, gm. Dąbie
Młynek, gm. Sompolno
Mały Gąsiorów, gm. Kościelec
Mikołajówek, gm. Koło
Małe Żarowo, gm. Przedecz
Mała Wieś, gm. Przedecz
Mchowo, gm. Babiak
Morzyczyn, gm. Wierzbinek
Mąkolno, gm. Sompolno
Mostki, gm. Sompolno
Mielno, gm. Wierzbinek
Mąkoszyn, gm. Wierzbinek
Mizerka, gm. Olszówka
Mała Tarnówka, gm. Dąbie
Maliniec, gm. Babiak
Mielniki, gm. Wierzbinek
Markowy Grunt, gm. Koło
Na Polu, gm. Przedecz
Nowa Wieś Wielka, gm. Przedecz
Nasierdzie, gm. Dąbie
Nad Jeziorem, gm. Przedecz
Nowa Wieś Mała, gm. Przedecz
Nadjezioro, gm. Sompolno
Nowa Wieś, gm. Sompolno
Niwki, gm. Chodów
Nowa Wioska, gm. Olszówka
Nowa Ruda, gm. Wierzbinek
Nowe Krzewo, gm. Dąbie
Nowa Wieś, gm. Olszówka
Nowa Zawadka, gm. Olszówka
Nowy Zagór, gm. Dąbie
Nowiny Drzewieckie, gm. Olszówka
Nykiel, gm. Wierzbinek
Nowiny Brdowskie, gm. Babiak
Nockie Holendry, gm. Wierzbinek
Nowiny Kryszkowskie, gm. Wierzbinek
Noć, gm. Wierzbinek
Niwki Nowe, gm. Chodów
Nowiny, gm. Przedecz
Nowe Dąbrowice, gm. Kościelec
Nowy Jasieniec, gm. Przedecz
Osiek Mały-Kolonia, gm. Osiek Mały
Ośrodek Katarzyński, gm. Przedecz
Ostrówek, gm. Sompolno
Ozorzyn, gm. Babiak
Ośno Górne, gm. Sompolno
Ostrowo, gm. Wierzbinek
Olszak, gm. Babiak
Olszówka-Kolonia, gm. Olszówka
Ostrów, gm. Olszówka
Ojców, gm. Dąbie
Ostrówek, gm. Wierzbinek
Oszczywilk, gm. Dąbie
Obory, gm. Wierzbinek
Olszówka, gm. Olszówka
Olszewiec, gm. Dąbie
Ośno Podleśne, gm. Sompolno
Osówie, gm. Babiak
Ostrów-Kolonia, gm. Olszówka
Ozorzyn-Parcele, gm. Babiak
Ochle, gm. Koło
Ośno Dolne, gm. Sompolno
Olszewo, gm. Sompolno
Ostrowy Brdowskie, gm. Babiak
Przybranowo, gm. Przedecz
Posada, gm. Wierzbinek
Przybyłów, gm. Koło
Powiercie, gm. Koło
Pamiątka, gm. Wierzbinek
Pod Lasem, gm. Przedecz
Pagórki, gm. Wierzbinek
Police Mostowe, gm. Kościelec
Perłowo, gm. Koło
Parcele Katarzyńskie, gm. Przedecz
Płoszewo, gm. Sompolno
Pław, gm. Dąbie
Poddąbrowa, gm. Koło
Ponętówek, gm. Olszówka
Police, gm. Sompolno
Pieńki, gm. Grzegorzew
Powiercie-Kolonia, gm. Koło
Polonisz, gm. Babiak
Pniewo, gm. Chodów
Police Średnie, gm. Kościelec
Podlesie, gm. Koło
Posada, gm. Przedecz
Piaski, gm. Przedecz
Psary, gm. Babiak
Podkiejsze, gm. Babiak
Przedsokołowo, gm. Koło
Parcele Ponętowskie, gm. Grzegorzew
Palmowo, gm. Wierzbinek
Police Ruszkowskie, gm. Kościelec
Perłowo Pierwsze, gm. Koło
Paradowo, gm. Wierzbinek
Ponętów Dolny, gm. Grzegorzew
Parcele Jakubowskie, gm. Przedecz
Przybyszew, gm. Olszówka
Ponętów Górny Drugi, gm. Olszówka
Pod Kobylatą, gm. Przedecz
Przystronie, gm. Sompolno
Pod Dziwiem, gm. Przedecz
Połupin, gm. Dąbie
Płaszczyzna, gm. Koło
Ponętów Górny Pierwszy, gm. Olszówka
Piaski, gm. Sompolno
Paprocin, gm. Sompolno
Przedecz, gm. Przedecz
Pieńki, gm. Dąbie
Pierwsza Linia, gm. Przedecz
Poddębno, gm. Babiak
Rybno, gm. Przedecz
Ruchenna, gm. Koło
Ruszków Pierwszy, gm. Kościelec
Rzuchów, gm. Dąbie
Rdutów Nowy, gm. Chodów
Rybno, gm. Wierzbinek
Ruchenna, gm. Koło
Racięcin, gm. Wierzbinek
Radowo, gm. Sompolno
Romanowo, gm. Sompolno
Racięcice, gm. Sompolno
Rośle Duże, gm. Dąbie
Ruszkowo-Parcel, gm. Wierzbinek
Romanów, gm. Kościelec
Ruszkówek, gm. Wierzbinek
Rogóźno, gm. Przedecz
Ryn, gm. Sompolno
Rogóźnia, gm. Przedecz
Ruszków Drugi, gm. Kościelec
Rojewszczyzna, gm. Przedecz
Rdutów, gm. Chodów
Radoszewice, gm. Babiak
Rośle Małe, gm. Dąbie
Racięcice-Kolonia, gm. Sompolno
Stary Budzisław, gm. Osiek Mały
Sadlno, gm. Wierzbinek
Suszewy, gm. Sompolno
Stara Wieś, gm. Koło
Skobieliczki, gm. Koło
Siedliska, gm. Sompolno
Synogać, gm. Wierzbinek
Sompolno, gm. Sompolno
Sumin, gm. Wierzbinek
Siękno, gm. Koło
Smolarnia, gm. Sompolno
Sokołowo-Majątek, gm. Koło
Stellutyszki, gm. Koło
Stanisławowo, gm. Wierzbinek
Stanisławów, gm. Chodów
Sompolinek, gm. Sompolno
Stawki, gm. Kościelec
Suchy Las, gm. Babiak
Straszewo, gm. Wierzbinek
Szczerkowo, gm. Sompolno
Suskowo, gm. Wierzbinek
Sokołowo, gm. Koło
Słomkowo, gm. Wierzbinek
Stara Ruda, gm. Wierzbinek
Sobótka, gm. Dąbie
Spólnik, gm. Sompolno
Szczepanów, gm. Olszówka
Skobielice, gm. Koło
Sosnówka, gm. Wierzbinek
Szczawno, gm. Dąbie
Straszków, gm. Kościelec
Stefanowo, gm. Babiak
Skąpe, gm. Grzegorzew
Stefanowo, gm. Sompolno
Sowa, gm. Wierzbinek
Stara Zawadka, gm. Olszówka
Smólniki Mostkowskie, gm. Sompolno
Stary Zagór, gm. Dąbie
Szołajdki, gm. Chodów
Stare Morzyce, gm. Babiak
Stefanowo Racięckie, gm. Wierzbinek
Studzień, gm. Chodów
Stawiska, gm. Chodów
Sołowiówka, gm. Grzegorzew
Stary Jasieniec, gm. Przedecz
Sycewo, gm. Sompolno
Stypin, gm. Babiak
Stanisławów, gm. Olszówka
Suchy Młyn, gm. Dąbie
Szołajdy, gm. Chodów
Teresewo, gm. Wierzbinek
Trzęśniew Mały, gm. Kościelec
Tury, gm. Kościelec
Tarnówka, gm. Dąbie
Tarnówka Ucząstkowa, gm. Dąbie
Tomisławice, gm. Wierzbinek
Trzęśniew, gm. Kościelec
Tarnowiec, gm. Kościelec
Tomaszew, gm. Olszówka
Trzebule, gm. Dąbie
Tarnówka, gm. Grzegorzew
Tarnówka-Kolonia, gm. Grzegorzew
Tarnówka Wiesiołowska, gm. Dąbie
Teodorowo, gm. Wierzbinek
Tomaszewo, gm. Wierzbinek
Tarnowo, gm. Chodów
Turzynów, gm. Chodów
Talarkowo, gm. Wierzbinek
Umień Poduchowny, gm. Olszówka
Umień, gm. Olszówka
Umień-Kolonia, gm. Olszówka
Wysoka Bierzwienna, gm. Kłodawa
Warszawskie Przedmieście, gm. Koło
Wawrzyny, gm. Babiak
Wrząca Wielka, gm. Koło
Władysławowo, gm. Wierzbinek
Wójcinek, gm. Wierzbinek
Waki, gm. Kościelec
Wójtowski Borek, gm. Kościelec
Walentynów, gm. Dąbie
Wrząca Mała, gm. Koło
Wilcza Kłoda, gm. Wierzbinek
Władysławów, gm. Chodów
Wiesiołów, gm. Dąbie
Wacławów, gm. Olszówka
Witowo, gm. Koło
Wojciechów Drzewiecki, gm. Olszówka
Wierzbie, gm. Sompolno
Wierzbinek, gm. Wierzbinek
Wiecinin, gm. Babiak
Wroczewo, gm. Sompolno
Wilhelmów, gm. Olszówka
Wewierz, gm. Chodów
Wojciechów, gm. Olszówka
Wandzinowo, gm. Wierzbinek
Widów, gm. Grzegorzew
Witkowice, gm. Wierzbinek
Walewo, gm. Chodów
Wymysłowo, gm. Sompolno
Wrząca Wielka-Kolonia, gm. Koło
Wydrzyłeb, gm. Przedecz
Wacławów Głębocki, gm. Olszówka
Walerianowo, gm. Wierzbinek
Wandynów, gm. Koło
Wojciechowo, gm. Chodów
Wojciechowo, gm. Wierzbinek
Zabłotniki, gm. Przedecz
Zielona Baba, gm. Sompolno
Zabłocie, gm. Grzegorzew
Zamłynie, gm. Koło
Zbijewek, gm. Przedecz
Zaborowo, gm. Wierzbinek
Zalesie, gm. Przedecz
Zaryń, gm. Wierzbinek
Złotowo, gm. Wierzbinek
Zagaj, gm. Dąbie
Za Koleją, gm. Przedecz
Zamość, gm. Wierzbinek
Zakrzewek, gm. Sompolno
Zalesie, gm. Wierzbinek
Zalaski, gm. Dąbie
Złota, gm. Olszówka
Zakrzewek, gm. Wierzbinek
Zbijewo-Kolonia, gm. Przedecz
Zielona Ulica, gm. Sompolno
Zdrojki, gm. Sompolno
Zakrzewo, gm. Babiak
Zielonka, gm. Grzegorzew
Zapłocie, gm. Przedecz
Zawadka, gm. Olszówka
Zofia, gm. Sompolno
Zasokołowo, gm. Koło
Zalesie-Kolonia, gm. Dąbie
Zalesie Małe, gm. Dąbie
Zielonka, gm. Wierzbinek
Zwierzchociny, gm. Babiak
Ziemięcin, gm. Wierzbinek
Zieleniec, gm. Chodów
Zawadka, gm. Koło
Zbijewek-Parcele, gm. Przedecz
Żarowo, gm. Przedecz
Żurawieniec, gm. Babiak
Żychlinek, gm. Wierzbinek
Payu Dotpay