Ciechanów (PL1C)

Na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 sierpnia 2003 r. w sprawie zakładania i prowadzenia ksiąg wieczystych w systemie informatycznym, sąd rejonowy w Ciechanowie otrzymał kod wydziału: PL1C

Siedziba:

17 Stycznia 17
06-410, Ciechanów

Jednostki nadrzędne:

  • Sąd Okręgowy w Płocku
  • Sąd Apelacyjny w Warszawie
  • Ministerstwo Sprawiedliwości

Spis miast:

Antoniewo, gm. Ojrzeń
Aleksandrówka, gm. Ciechanów
Anielin, gm. Gołymin-Ośrodek
Adamowo, gm. Ciechanowiec
Antonin, gm. Ciechanowiec
Benkowo, gm. Ojrzeń
Budy Kownackie, gm. Ojrzeń
Bujenka, gm. Ciechanowiec
Borzymy, gm. Ciechanów
Baby, gm. Ciechanów
Bardonki, gm. Ciechanów
Brody Młockie, gm. Glinojeck
Bieńki-Skrzekoty, gm. Sońsk
Bądkowo, gm. Sońsk
Budy Podmłockie, gm. Glinojeck
Bieńki-Bucice, gm. Sońsk
Brodzięcin, gm. Ojrzeń
Burkaty, gm. Sońsk
Bacze, gm. Opinogóra Górna
Bronisławie, gm. Ojrzeń
Bielin, gm. Ciechanów
Bronisławie-Łabędy, gm. Ojrzeń
Budzinka, gm. Glinojeck
Bieńki-Śmietanki, gm. Sońsk
Bogdanka, gm. Regimin
Bielawy, gm. Glinojeck
Bogucin, gm. Opinogóra Górna
Borzuchowo-Daćbogi, gm. Grudusk
Baraki Chotumskie, gm. Ciechanów
Bratne, gm. Sońsk
Budy Rumockie, gm. Glinojeck
Baraniec, gm. Ojrzeń
Bielawka, gm. Glinojeck
Bieńki-Karkuty, gm. Sońsk
Czaje-Bagno, gm. Ciechanowiec
Ciechanowczyk, gm. Ciechanowiec
Czernice, gm. Opinogóra Górna
Czaje-Wólka, gm. Ciechanowiec
Ciemniewko, gm. Sońsk
Chrzanowo, gm. Opinogóra Górna
Chrościce, gm. Sońsk
Ciechanowiec, gm. Ciechanowiec
Chrzanówek, gm. Opinogóra Górna
Chrościce-Łyczki, gm. Sońsk
Chotum, gm. Ciechanów
Ciemniewo, gm. Sońsk
Chruściele, gm. Gołymin-Ośrodek
Chmielewo, gm. Opinogóra Górna
Chruszczewo, gm. Ciechanów
Ciechanów, gm. Ciechanów
Cichawy, gm. Sońsk
Dominikowo, gm. Ciechanowiec
Dziarno, gm. Sońsk
Długołęka Wielka, gm. Opinogóra Górna
Długołęka-Mirosy, gm. Opinogóra Górna
Dąbczyn, gm. Ciechanowiec
Damięty-Narwoty, gm. Sońsk
Długołęka, gm. Opinogóra Górna
Dąbrówka, gm. Ojrzeń
Działy, gm. Glinojeck
Drążewo, gm. Sońsk
Dukt, gm. Glinojeck
Dzbonie, gm. Opinogóra Górna
Dąbrowa, gm. Ojrzeń
Dreglin, gm. Glinojeck
Damięty-Prosty, gm. Sońsk
Dębowo, gm. Grudusk
Elżbiecin, gm. Opinogóra Górna
Faustynowo, gm. Glinojeck
Gołymin-Północ, gm. Gołymin-Ośrodek
Gorysze, gm. Ciechanów
Garnowo Duże, gm. Gołymin-Ośrodek
Gołotczyzna, gm. Sońsk
Gałczyn, gm. Glinojeck
Gostków, gm. Ciechanów
Goździe, gm. Opinogóra Górna
Gołymin-Ośrodek, gm. Gołymin-Ośrodek
Glinojeck, gm. Glinojeck
Gaj, gm. Ciechanowiec
Gostkowo, gm. Ciechanów
Grzybowo, gm. Regimin
Głodowo, gm. Glinojeck
Gogole Wielkie, gm. Gołymin-Ośrodek
Gąsocin, gm. Sońsk
Gąski, gm. Ciechanów
Gołymin-Południe, gm. Gołymin-Ośrodek
Gostkowo, gm. Gołymin-Ośrodek
Grędzice, gm. Ciechanów
Gumowo, gm. Ciechanów
Góry Luberadzkie, gm. Ojrzeń
Gogole-Steczki, gm. Gołymin-Ośrodek
Grudusk-Olszak, gm. Grudusk
Grabówiec, gm. Ojrzeń
Gębale, gm. Opinogóra Górna
Gołoty, gm. Ciechanów
Grudusk, gm. Grudusk
Gutków, gm. Sońsk
Gostomin, gm. Ojrzeń
Grudusk-Brzozowo, gm. Grudusk
Grądy, gm. Glinojeck
Halinin, gm. Ojrzeń
Humięcino-Retki, gm. Grudusk
Humięcino-Koski, gm. Grudusk
Huta, gm. Glinojeck
Humięcino-Klary, gm. Grudusk
Humięcino, gm. Grudusk
Humięcino-Andrychy, gm. Grudusk
Jarluty Małe, gm. Regimin
Józefowo, gm. Ciechanów
Julianowo, gm. Ciechanów
Janowo, gm. Glinojeck
Jarluty Duże, gm. Regimin
Juliszewo, gm. Glinojeck
Janówek, gm. Sońsk
Jałowa Wieś, gm. Opinogóra Górna
Janowięta, gm. Opinogóra Górna
Kołaki-Budzyno, gm. Opinogóra Górna
Kraszewo, gm. Ojrzeń
Krupy, gm. Ciechanów
Kukleńszczyzna, gm. Ciechanów
Kołaki-Morgi, gm. Opinogóra Górna
Konarzewo-Gołąbki, gm. Gołymin-Ośrodek
Kondrajec Pański, gm. Glinojeck
Klice, gm. Regimin
Kownaty Żędowe, gm. Ciechanów
Kołaki Wielkie, gm. Grudusk
Koziczyn, gm. Regimin
Kraków, gm. Ojrzeń
Kąty, gm. Opinogóra Górna
Kułaki, gm. Ciechanowiec
Kostuszyn-Kolonia, gm. Ciechanowiec
Komory Dąbrowne, gm. Sońsk
Kowalewko, gm. Glinojeck
Kobylin, gm. Opinogóra Górna
Kołaczków, gm. Opinogóra Górna
Konarzewo-Marcisze, gm. Gołymin-Ośrodek
Koce-Piskuły, gm. Ciechanowiec
Komory Błotne, gm. Sońsk
Koźniewo Wielkie, gm. Sońsk
Koźniewo Średnie, gm. Sońsk
Krubinek, gm. Ciechanów
Kownaty Wojnowe, gm. Ciechanów
Kliczki, gm. Regimin
Kosmy Wielkie, gm. Sońsk
Konarzewo Wielkie, gm. Gołymin-Ośrodek
Kozarze, gm. Ciechanowiec
Karniewo, gm. Regimin
Kargoszynek, gm. Ciechanów
Krzyże, gm. Ciechanów
Konarzewo-Sławki, gm. Gołymin-Ośrodek
Krusz, gm. Glinojeck
Konradowo, gm. Glinojeck
Kownaty-Borowe, gm. Ojrzeń
Kozdroje, gm. Regimin
Krubin, gm. Ciechanów
Ksawerów, gm. Opinogóra Górna
Kobusy, gm. Ciechanowiec
Konarzewo-Reczki, gm. Gołymin-Ośrodek
Kanigówek, gm. Ciechanów
Kalisz, gm. Regimin
Kicin, gm. Ojrzeń
Koziczynek, gm. Regimin
Kałki, gm. Ojrzeń
Kołaki Małe, gm. Grudusk
Kraszewo-Kolonia, gm. Ojrzeń
Kargoszyn, gm. Ciechanów
Koce-Basie, gm. Ciechanowiec
Konarzewo-Skuze, gm. Gołymin-Ośrodek
Korczyn, gm. Regimin
Kondrajec Szlachecki, gm. Glinojeck
Koźniewo-Łysaki, gm. Sońsk
Kolonia, gm. Glinojeck
Kosiorki, gm. Ciechanowiec
Klin, gm. Regimin
Kamionka, gm. Glinojeck
Kosmy-Pruszki, gm. Sońsk
Kątki, gm. Regimin
Klonowo, gm. Opinogóra Górna
Kargoszyn, gm. Ciechanów
Kałęczyn, gm. Sońsk
Kotermań, gm. Opinogóra Górna
Koce-Schaby, gm. Ciechanowiec
Kołaki-Kwasy, gm. Opinogóra Górna
Luberadz, gm. Ojrzeń
Lipa, gm. Regimin
Lekowo, gm. Regimin
Luszewo, gm. Glinojeck
Luberadzyk, gm. Ojrzeń
Leśniewo Dolne, gm. Grudusk
Leśniewo Górne, gm. Grudusk
Lipówiec, gm. Ojrzeń
Leśniczówka Kraszewo, gm. Ojrzeń
Lekówiec, gm. Regimin
Lipiny, gm. Glinojeck
Łempice, gm. Ciechanowiec
Łaguny, gm. Opinogóra Górna
Łysakowo, gm. Grudusk
Łęki, gm. Opinogóra Górna
Łebki-Janusy, gm. Ojrzeń
Łebki Wielkie, gm. Ojrzeń
Łebki-Kryszpy, gm. Ojrzeń
Łopacin, gm. Sońsk
Morawy-Laski, gm. Gołymin-Ośrodek
Maliniak, gm. Ciechanów
Mieszki-Różki, gm. Ciechanów
Malużyn, gm. Glinojeck
Morawka, gm. Gołymin-Ośrodek
Mieszki Wielkie, gm. Ciechanów
Morawy-Kafasy, gm. Gołymin-Ośrodek
Morawy-Wicherki, gm. Gołymin-Ośrodek
Modła, gm. Ciechanów
Malec, gm. Ciechanowiec
Marianowo, gm. Sońsk
Marusy, gm. Sońsk
Mężenino-Kłoski, gm. Sońsk
Mierzanowo, gm. Grudusk
Mieszki-Bardony, gm. Ciechanów
Mierniki, gm. Gołymin-Ośrodek
Morawy-Kopcie, gm. Gołymin-Ośrodek
Marylin, gm. Glinojeck
Mieszki-Atle, gm. Ciechanów
Młock-Kopacze, gm. Ojrzeń
Modełka, gm. Ciechanów
Młock, gm. Ojrzeń
Mierzanowo-Kolonia, gm. Grudusk
Mężenino-Węgłowice, gm. Sońsk
Nowy Garwarz, gm. Glinojeck
Nowodwory, gm. Ciechanowiec
Nasierowo Górne, gm. Gołymin-Ośrodek
Nowy Kałęczyn, gm. Gołymin-Ośrodek
Niechodzin, gm. Ciechanów
Niemierzyce, gm. Opinogóra Górna
Nużewko, gm. Ciechanów
Nowy Skórzec, gm. Ciechanowiec
Nasierowo Dolne, gm. Gołymin-Ośrodek
Nowy Gołymin, gm. Gołymin-Ośrodek
Nowopole, gm. Glinojeck
Nieborzyn, gm. Grudusk
Nowa Wieś, gm. Ojrzeń
Niestum, gm. Ciechanów
Nowy Grabowiec, gm. Ojrzeń
Nużewo, gm. Ciechanów
Niechodzin, gm. Ciechanów
Nowa Wieś, gm. Ciechanów
Nieradowo-Dziarno, gm. Gołymin-Ośrodek
Niesłuchy, gm. Sońsk
Nieradowo, gm. Gołymin-Ośrodek
Nowe Rzeszotko, gm. Ojrzeń
Nowy Śmiecin, gm. Ciechanów
Nasierowo-Dziurawieniec, gm. Gołymin-Ośrodek
Opinogóra-Kolonia, gm. Opinogóra Górna
Ojrzeń, gm. Ojrzeń
Osiek Górny, gm. Gołymin-Ośrodek
Ostatni Grosz, gm. Ciechanów
Osiek-Aleksandrowo, gm. Gołymin-Ośrodek
Obiedzino Górne, gm. Gołymin-Ośrodek
Ostrowo-Budy, gm. Ojrzeń
Osyski, gm. Opinogóra Górna
Osiek-Wólka, gm. Gołymin-Ośrodek
Ościsłowo, gm. Glinojeck
Ostaszewo, gm. Sońsk
Obrąb, gm. Ojrzeń
Opinogóra Górna, gm. Opinogóra Górna
Olszewka, gm. Sońsk
Opinogóra Dolna, gm. Opinogóra Górna
Ogonowo, gm. Glinojeck
Osiek Dolny, gm. Gołymin-Ośrodek
Osada-Wola, gm. Ojrzeń
Przążewo, gm. Ciechanów
Płaciszewo, gm. Glinojeck
Pomorze, gm. Opinogóra Górna
Pszczółki-Czubaki, gm. Grudusk
Pokojewo, gm. Opinogóra Górna
Pajewo-Rżyski, gm. Gołymin-Ośrodek
Pniewo-Czeruchy, gm. Regimin
Pniewo Wielkie, gm. Regimin
Purzyce-Pomiany, gm. Grudusk
Paulinów, gm. Opinogóra Górna
Przybyszewo, gm. Regimin
Pajewo Wielkie, gm. Gołymin-Ośrodek
Pobikry, gm. Ciechanowiec
Pęchcin, gm. Ciechanów
Pawłowo, gm. Regimin
Polanka, gm. Grudusk
Pszczółki-Szerszenie, gm. Grudusk
Pajewo-Szwelice, gm. Gołymin-Ośrodek
Przybyszyn, gm. Ciechanowiec
Przyrowa, gm. Ojrzeń
Purzyce-Trojany, gm. Grudusk
Pałuki, gm. Opinogóra Górna
Podzamcze, gm. Ciechanów
Purzyce-Rozwory, gm. Grudusk
Przedwojewo, gm. Opinogóra Górna
Podgajki, gm. Ciechanowiec
Poświętne, gm. Glinojeck
Pajewo-Króle, gm. Opinogóra Górna
Pszczółki Górne, gm. Grudusk
Pawłówko, gm. Regimin
Przytoka, gm. Opinogóra Górna
Pieńki Faustynowskie, gm. Glinojeck
Pajewo-Cyty, gm. Gołymin-Ośrodek
Przywilcz, gm. Grudusk
Pękawka, gm. Sońsk
Pieńki Niechodzkie, gm. Ciechanów
Pogąsty, gm. Sońsk
Patory, gm. Opinogóra Górna
Rutki-Bronisze, gm. Ciechanów
Radziszewo-Sobiechowo, gm. Ciechanowiec
Rzeczki-Gąski, gm. Ciechanów
Radziszewo-Sieńczuch, gm. Ciechanowiec
Rzeczki, gm. Ciechanów
Radziszewo-Króle, gm. Ciechanowiec
Rutki-Borki, gm. Ciechanów
Radzieje-Bedy, gm. Opinogóra Górna
Rąbież, gm. Opinogóra Górna
Romanowo, gm. Ciechanów
Rutki-Marszewice, gm. Ciechanów
Rumoka-Teoniga, gm. Glinojeck
Rzeczki-Wólki, gm. Ciechanów
Radziwie, gm. Ojrzeń
Rembówko, gm. Opinogóra Górna
Radomka, gm. Regimin
Ruszkowo, gm. Gołymin-Ośrodek
Rąbież Gruduski, gm. Grudusk
Rutki-Głowice, gm. Ciechanów
Regimin, gm. Regimin
Rydzewo, gm. Ciechanów
Rybakówka, gm. Gołymin-Ośrodek
Rzeszotko, gm. Ojrzeń
Rumoka, gm. Glinojeck
Radziszewo Stare, gm. Ciechanowiec
Rumoka-Kolonia, gm. Glinojeck
Rycica, gm. Glinojeck
Rykaczewo, gm. Ciechanów
Rutki-Begny, gm. Ciechanów
Rajmundowo, gm. Ciechanów
Ropele, gm. Ciechanów
Rumoka-Uciekaje, gm. Glinojeck
Radzieje-Wity, gm. Opinogóra Górna
Rzeczki-Orszyny, gm. Ciechanów
Rutki-Lenki, gm. Ciechanów
Rembowo, gm. Opinogóra Górna
Szulmierz, gm. Regimin
Sówka, gm. Ciechanowiec
Spądoszyn, gm. Sońsk
Suchowierzbka Wolińska, gm. Glinojeck
Sadek, gm. Glinojeck
Strzeszewo, gm. Glinojeck
Stryjewo Małe, gm. Grudusk
Skrobocin, gm. Sońsk
Stary Skórzec, gm. Ciechanowiec
Szczurzynek, gm. Ciechanów
Sokołówek, gm. Ciechanów
Skórzec, gm. Ciechanowiec
Stary Grabowiec, gm. Ojrzeń
Szczurzyn, gm. Ciechanów
Sońsk, gm. Sońsk
Stryjewo Wielkie, gm. Grudusk
Sokólnik, gm. Grudusk
Sawczyn, gm. Ciechanowiec
Stare Garnowo, gm. Gołymin-Ośrodek
Sulerzyż, gm. Glinojeck
Strusinek, gm. Sońsk
Skarżynek, gm. Ojrzeń
Smosarz-Pianki, gm. Gołymin-Ośrodek
Soboklęszcz, gm. Sońsk
Sarnowa Góra, gm. Sońsk
Strusin, gm. Sońsk
Szwejki, gm. Sońsk
Stawy, gm. Regimin
Smosarz-Dobki, gm. Gołymin-Ośrodek
Stary Garwarz, gm. Glinojeck
Stegna, gm. Glinojeck
Sokołowo, gm. Grudusk
Stary Śmiecin, gm. Ciechanów
Szczepanki, gm. Ciechanów
Strzelnia, gm. Grudusk
Szyjki, gm. Glinojeck
Stary Kałęczyn, gm. Gołymin-Ośrodek
Stare Szyjki, gm. Glinojeck
Sosnowo, gm. Opinogóra Górna
Śmiecin, gm. Ciechanów
Śmiecin-Kolonie, gm. Ciechanów
Ślubowo, gm. Sońsk
Śródborze, gm. Glinojeck
Trętowo-Mazarnięta, gm. Opinogóra Górna
Trzpioły, gm. Ojrzeń
Tworkowice, gm. Ciechanowiec
Truszki, gm. Gołymin-Ośrodek
Trzcianka, gm. Regimin
Trzaski, gm. Ciechanowiec
Targonie, gm. Regimin
Tatary, gm. Ciechanów
Trętowo-Pełzy, gm. Opinogóra Górna
Ujazdowo, gm. Ciechanów
Ujazdówek, gm. Ciechanów
Winna-Chroły, gm. Ciechanowiec
Wojtkowice Stare, gm. Ciechanowiec
Winna-Wypychy, gm. Ciechanowiec
Wólka Garwarska, gm. Glinojeck
Wola Wodzyńska, gm. Ojrzeń
Winna-Wydziory, gm. Ciechanowiec
Włodki, gm. Regimin
Wróblewo, gm. Gołymin-Ośrodek
Wróblewko, gm. Gołymin-Ośrodek
Wiśniewo, gm. Grudusk
Włosty, gm. Regimin
Wkra, gm. Glinojeck
Wólka Łanięcka, gm. Opinogóra Górna
Wieska, gm. Ciechanowiec
Wandowo, gm. Ojrzeń
Wola Pawłowska, gm. Ciechanów
Wojtkowice-Glinna, gm. Ciechanowiec
Wierzbowo, gm. Opinogóra Górna
Wólka Rydzewska, gm. Ciechanów
Wola Wierzbowska, gm. Opinogóra Górna
Watkowo, gm. Gołymin-Ośrodek
Wojtkowice-Dady, gm. Ciechanowiec
Wilkowo, gm. Opinogóra Górna
Wola Gołymińska, gm. Gołymin-Ośrodek
Wielgołęka, gm. Gołymin-Ośrodek
Watkowo-Kolonia, gm. Gołymin-Ośrodek
Winna Stara, gm. Ciechanowiec
Władysławowo, gm. Opinogóra Górna
Winna-Poświętna, gm. Ciechanowiec
Wola Młocka, gm. Glinojeck
Wola Ostaszewska, gm. Sońsk
Wiksin, gm. Grudusk
Wypychy, gm. Ciechanowiec
Wojtkowa Wieś, gm. Ojrzeń
Zabrzezie, gm. Opinogóra Górna
Zielona, gm. Ojrzeń
Zawady Włościańskie, gm. Gołymin-Ośrodek
Zygmuntowo, gm. Glinojeck
Zadobrze, gm. Ciechanowiec
Zakrzewo Wielkie, gm. Grudusk
Zeńbok, gm. Regimin
Zaciszyn, gm. Ciechanowiec
Zawiłka, gm. Glinojeck
Zawady Dworskie, gm. Gołymin-Ośrodek
Zalesie, gm. Glinojeck
Zygmuntowo, gm. Opinogóra Górna
Zakrzewo Małe, gm. Grudusk
Zawsie, gm. Ciechanowiec
Załuże-Imbrzyki, gm. Opinogóra Górna
Zarośle, gm. Glinojeck
Żarnowo, gm. Grudusk
Żochy-Pieńki, gm. Ojrzeń
Żeleźnia, gm. Glinojeck
Żochy, gm. Ojrzeń