Mińsk Mazowiecki (SI1M)

Na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 sierpnia 2003 r. w sprawie zakładania i prowadzenia ksiąg wieczystych w systemie informatycznym, sąd rejonowy w Mińsku Mazowieckim otrzymał kod wydziału: SI1M

Siedziba:

Stefana Okrzei 14
05-303, Mińsk Mazowiecki

Jednostki nadrzędne:

  • Sąd Okręgowy w Siedlcach
  • Sąd Apelacyjny w Lublinie
  • Ministerstwo Sprawiedliwości

Spis miast:

Anielew, gm. Mińsk Mazowiecki
Antonina, gm. Dobre
Aleksandrówka, gm. Dębe Wielkie
Antonina, gm. Jakubów
Altana, gm. Dobre
Abramy, gm. Kałuszyn
Adamów, gm. Dobre
Anielina, gm. Mińsk Mazowiecki
Aleksandrów, gm. Jakubów
Anielinek, gm. Jakubów
Arynów, gm. Mińsk Mazowiecki
Borki, gm. Mrozy
Byczyna-Kolonia, gm. Dobre
Budy Janowskie, gm. Mińsk Mazowiecki
Budziska, gm. Latowicz
Borek Czarniński, gm. Stanisławów
Budy Przytockie, gm. Kałuszyn
Borówek, gm. Siennica
Bodzanowo Drugie, gm. Dobre
Barania Ruda, gm. Mrozy
Boża Wola, gm. Siennica
Budziska, gm. Halinów
Bykowizna, gm. Dębe Wielkie
Bestwiny, gm. Siennica
Bronisław, gm. Dobre
Brzóze, gm. Mińsk Mazowiecki
Budy Łękawickie, gm. Siennica
Budy Wielgoleskie, gm. Latowicz
Brzeziny, gm. Halinów
Byczyna, gm. Dobre
Budy Kumińskie, gm. Jakubów
Barcząca, gm. Mińsk Mazowiecki
Borek Miński, gm. Mińsk Mazowiecki
Bodzanowo, gm. Dobre
Brzozowica, gm. Dobre
Borówek, gm. Latowicz
Budy Barcząckie, gm. Mińsk Mazowiecki
Borowo, gm. Dobre
Brzozówka, gm. Jakubów
Czołpin, gm. Dobre
Cegłów, gm. Cegłów
Chrośla, gm. Dębe Wielkie
Celinów, gm. Dębe Wielkie
Chełst, gm. Siennica
Choszczówka Rudzka, gm. Dębe Wielkie
Czarnogłów, gm. Dobre
Cielechowizna, gm. Mińsk Mazowiecki
Choszczak, gm. Dębe Wielkie
Chochół, gm. Mińsk Mazowiecki
Chyżyny, gm. Latowicz
Chobot, gm. Halinów
Ciopan, gm. Stanisławów
Cisówka, gm. Stanisławów
Cezarów, gm. Dębe Wielkie
Cyganka, gm. Dębe Wielkie
Chrościce, gm. Kałuszyn
Choszcze, gm. Mrozy
Cechówka, gm. Sulejówek
Choszczówka Dębska, gm. Dębe Wielkie
Czapków, gm. Siennica
Cisie, gm. Halinów
Chmielew, gm. Mińsk Mazowiecki
Czarnocin, gm. Dobre
Cięciwa, gm. Dębe Wielkie
Choiny, gm. Stanisławów
Czarna, gm. Stanisławów
Choszczówka Stojecka, gm. Dębe Wielkie
Dobre-Wieś, gm. Dobre
Działki, gm. Mrozy
Dębiny, gm. Latowicz
Dzielnik, gm. Siennica
Długa Szlachecka, gm. Halinów
Dziękowizna, gm. Mińsk Mazowiecki
Desno, gm. Halinów
Dębowce, gm. Mrozy
Dębe Wielkie, gm. Dębe Wielkie
Drożdżówka, gm. Siennica
Duchów, gm. Dobre
Dąbrówka, gm. Latowicz
Dęby, gm. Dobre
Drożdżówka, gm. Mińsk Mazowiecki
Dłużka, gm. Mińsk Mazowiecki
Dębniak, gm. Cegłów
Długa Kościelna, gm. Halinów
Dąbrowa, gm. Siennica
Dąbrowa, gm. Mrozy
Dłużew, gm. Siennica
Dobre, gm. Dobre
Długa Szlachecka, gm. Sulejówek
Drop, gm. Dobre
Działki, gm. Cegłów
Dobre, gm. Dobre
Dębe Małe, gm. Latowicz
Dobre-Kolonia, gm. Dobre
Falbogi, gm. Kałuszyn
Florencja, gm. Mińsk Mazowiecki
Grębiszew, gm. Mińsk Mazowiecki
Gajówka Bernatowizna, gm. Mrozy
Gęsianka, gm. Dobre
Gliniak, gm. Wodzisław Śląski
Gołełąki, gm. Latowicz
Gorzanka, gm. Dębe Wielkie
Gajówka Skwarne, gm. Cegłów
Gołębiówka, gm. Kałuszyn
Górki, gm. Kałuszyn
Gęśle, gm. Halinów
Grabina, gm. Halinów
Gajówka Rudnik, gm. Cegłów
Gójszcz, gm. Mrozy
Garczyn Mały, gm. Kałuszyn
Górki, gm. Dębe Wielkie
Grabina, gm. Mińsk Mazowiecki
Generałowo, gm. Latowicz
Goździówka, gm. Stanisławów
Gajówka Gójszcz, gm. Mrozy
Gajówka Rososz, gm. Cegłów
Góry, gm. Jakubów
Gliniak, gm. Mińsk Mazowiecki
Gajówka Florianów, gm. Mrozy
Grzebowilk, gm. Siennica
Guzew, gm. Mrozy
Gajówka Sokolnik, gm. Cegłów
Grabniak, gm. Dobre
Gągolina, gm. Siennica
Garczyn Duży, gm. Kałuszyn
Grodzisk, gm. Mrozy
Gajówka Posiadały, gm. Cegłów
Góra, gm. Latowicz
Głęboczyca, gm. Dobre
Gamratka, gm. Mińsk Mazowiecki
Huta nad Szosą, gm. Cegłów
Halinów, gm. Halinów
Hipolitów, gm. Halinów
Huta Kuflewska, gm. Cegłów
Huta Mińska, gm. Mińsk Mazowiecki
Izabelin, gm. Jakubów
Iłównia, gm. Mińsk Mazowiecki
Ignaców, gm. Mińsk Mazowiecki
Iłówiec, gm. Mińsk Mazowiecki
Jeruzal, gm. Mrozy
Jaczewek, gm. Dobre
Józefów, gm. Mińsk Mazowiecki
Jędrzejów Stary, gm. Jakubów
Jeziorek, gm. Mrozy
Jeżakowizna, gm. Jakubów
Józefin, gm. Halinów
Julianów, gm. Siennica
Joanin, gm. Dobre
Józefin, gm. Jakubów
Jędrzejnik, gm. Dębe Wielkie
Jakubów, gm. Jakubów
Jeruzal-Kolonia, gm. Mrozy
Jędrzejów Nowy, gm. Jakubów
Janów, gm. Mińsk Mazowiecki
Kruki, gm. Mrozy
Kluki, gm. Mińsk Mazowiecki
Karolina, gm. Mińsk Mazowiecki
Kołaczki, gm. Latowicz
Księżówka, gm. Mińsk Mazowiecki
Kazimierów, gm. Halinów
Kąty-Borucza, gm. Dobre
Kędzierak, gm. Mińsk Mazowiecki
Kolonia Zamieńska, gm. Mińsk Mazowiecki
Królewiec, gm. Mińsk Mazowiecki
Kolonia Chobot, gm. Halinów
Kobylanka, gm. Dobre
Kolonie Stanisławów, gm. Stanisławów
Kiczki Pierwsze, gm. Cegłów
Koszczały, gm. Dobre
Kulaśnica, gm. Latowicz
Kazimierzów, gm. Kałuszyn
Kolonia Pustelnik, gm. Stanisławów
Kąty, gm. Siennica
Kałuszyn, gm. Kałuszyn
Kamionka, gm. Jakubów
Kojdony, gm. Dobre
Krzewina, gm. Halinów
Kąty Goździejewskie Drugie, gm. Dębe Wielkie
Księżówka, gm. Siennica
Karolina-Kolonia, gm. Mińsk Mazowiecki
Kamionka, gm. Latowicz
Kolonia Gójszcz, gm. Mrozy
Kolonia Niedziałka, gm. Mińsk Mazowiecki
Kołacz, gm. Mrozy
Kolonia Mała Marianka, gm. Mińsk Mazowiecki
Królewskie Brzeziny, gm. Halinów
Kuflew-Nowa Wieś, gm. Mrozy
Kubajówka, gm. Stanisławów
Kędzierak Mały, gm. Mińsk Mazowiecki
Kośminy, gm. Siennica
Kolonia Janów, gm. Mińsk Mazowiecki
Katarzynów, gm. Stanisławów
Kokoszki, gm. Cegłów
Kuflew, gm. Mrozy
Kąty Goździejewskie Pierwsze, gm. Dębe Wielkie
Karczunek, gm. Kałuszyn
Kobierne, gm. Dębe Wielkie
Kluki, gm. Kałuszyn
Kolonie Redzyńskie, gm. Latowicz
Kiczki Poduchowne, gm. Cegłów
Kamionek, gm. Halinów
Krzywosądz, gm. Dobre
Krupowizna, gm. Jakubów
Kiczki Drugie, gm. Cegłów
Krzywica, gm. Siennica
Kłonowo, gm. Dobre
Kaimowizna, gm. Stanisławów
Kulki, gm. Siennica
Lubomin, gm. Stanisławów
Ludwikowo, gm. Dobre
Liwiec, gm. Mrozy
Lipiny, gm. Mrozy
Leśniczówka Pełczanka, gm. Cegłów
Leonów, gm. Dobre
Leonów, gm. Kałuszyn
Lubomin, gm. Mrozy
Leśniczówka Piaseczno, gm. Cegłów
Ludwinów, gm. Jakubów
Leontyna, gm. Jakubów
Lasomin, gm. Siennica
Leśniczówka Mienia, gm. Cegłów
Legacz, gm. Stanisławów
Latowicz, gm. Latowicz
Łukówiec, gm. Mrozy
Łękawica, gm. Siennica
Łęka, gm. Stanisławów
Łaziska, gm. Jakubów
Łaszczyzna, gm. Dębe Wielkie
Ładzyń, gm. Stanisławów
Momencik, gm. Cegłów
Maliszew, gm. Mińsk Mazowiecki
Marianka, gm. Kałuszyn
Mrozy, gm. Mrozy
Marcelin, gm. Stanisławów
Mienia Ogrodowa, gm. Cegłów
Makówiec Duży, gm. Dobre
Mrowiska, gm. Halinów
Mrowiska Duże, gm. Halinów
Modecin, gm. Dobre
Marianka, gm. Mińsk Mazowiecki
Moczydła, gm. Jakubów
Marcelin, gm. Dobre
Mińsk Mazowiecki, gm. Mińsk Mazowiecki
Marysin, gm. Kałuszyn
Mienia-Tartak, gm. Cegłów
Makówiec Mały, gm. Dobre
Mikanów, gm. Mińsk Mazowiecki
Miłosna, gm. Sulejówek
Milew, gm. Kałuszyn
Mrowiska Małe, gm. Halinów
Mała Wieś, gm. Mrozy
Mroczki, gm. Kałuszyn
Mienia, gm. Cegłów
Morawy, gm. Dobre
Mlęcin, gm. Dobre
Mataki, gm. Jakubów
Michałów, gm. Halinów
Mały Stanisławów, gm. Stanisławów
Mistów, gm. Jakubów
Majdan, gm. Siennica
Nowiny, gm. Halinów
Nowe Zalesie, gm. Siennica
Nart, gm. Jakubów
Narkowo, gm. Dobre
Nowy Konik, gm. Halinów
Nowiny za Koleją, gm. Halinów
Narty, gm. Kałuszyn
Nowa Wieś, gm. Dobre
Nowodzielnik, gm. Siennica
Natolin, gm. Mińsk Mazowiecki
Nowy Królewiec, gm. Mińsk Mazowiecki
Nowa Pogorzel, gm. Siennica
Nowy Zglechów, gm. Siennica
Nowy Walercin, gm. Dębe Wielkie
Nowy Starogród, gm. Siennica
Nowe Miasto, gm. Mińsk Mazowiecki
Nowe Osiny, gm. Mińsk Mazowiecki
Nowiny, gm. Latowicz
Niedziałka Druga, gm. Mińsk Mazowiecki
Nowe Groszki, gm. Kałuszyn
Nowa Przytoka, gm. Kałuszyn
Nowa Rynia, gm. Dobre
Nowy Guzew, gm. Mrozy
Natolin, gm. Mrozy
Nowodwór, gm. Siennica
Ostrówek, gm. Dobre
Olesin, gm. Dębe Wielkie
Osęczyzna, gm. Dobre
Okuniew, gm. Halinów
Ogrodziska, gm. Stanisławów
Ogrodziarze, gm. Kałuszyn
Ostrów-Kania, gm. Dębe Wielkie
Ołdakowizna, gm. Stanisławów
Olechów, gm. Jakubów
Oleksianka, gm. Latowicz
Olszewice, gm. Kałuszyn
Osiny, gm. Mińsk Mazowiecki
Ogrodna, gm. Mrozy
Ogrody, gm. Latowicz
Przedewsie, gm. Rzezawa
Poddębniak, gm. Cegłów
Podskupie, gm. Cegłów
Półwłóki, gm. Cegłów
Podrudzie, gm. Mińsk Mazowiecki
Pod Górą, gm. Dębe Wielkie
Poręby Stare, gm. Dobre
Pełczanka, gm. Cegłów
Pod Choszczówką, gm. Dębe Wielkie
Podlasie, gm. Cegłów
Podskrudzie, gm. Mrozy
Poręby, gm. Dębe Wielkie
Piaseczno, gm. Cegłów
Podskwarne, gm. Cegłów
Papiernia, gm. Stanisławów
Przysiek, gm. Dobre
Podciernie, gm. Cegłów
Pod Arynowem, gm. Mińsk Mazowiecki
Pustelnik, gm. Stanisławów
Pod Choiną, gm. Mrozy
Pogorzel, gm. Siennica
Posiadały, gm. Cegłów
Pod Górzanką, gm. Dębe Wielkie
Poduchowne, gm. Mrozy
Przedewsie, gm. Jakubów
Poręby Leśne, gm. Stanisławów
Podstawie, gm. Latowicz
Podporęby, gm. Dębe Wielkie
Pod Ładzyniem, gm. Mińsk Mazowiecki
Piotrowina, gm. Kałuszyn
Ptaki, gm. Siennica
Prusy, gm. Mińsk Mazowiecki
Piaski, gm. Kałuszyn
Pokrzywnik, gm. Dobre
Pełkowizna, gm. Dobre
Porąb, gm. Stanisławów
Patok, gm. Kałuszyn
Płomieniec, gm. Mrozy
Pod Cyganką, gm. Mińsk Mazowiecki
Patok Łękawicki, gm. Siennica
Porzewnica, gm. Mrozy
Poręby Nowe, gm. Dobre
Prądzewo-Kopaczewo, gm. Stanisławów
Pod Borkiem, gm. Mińsk Mazowiecki
Piaski, gm. Latowicz
Piwki, gm. Dobre
Przytoka, gm. Kałuszyn
Podrysie, gm. Dębe Wielkie
Rudno, gm. Dobre
Ruda-Pniewnik, gm. Dobre
Retkowizna, gm. Stanisławów
Rządza, gm. Jakubów
Rozstanki, gm. Latowicz
Ryczołek, gm. Kałuszyn
Rysie, gm. Dębe Wielkie
Redzyńskie, gm. Latowicz
Rudnik, gm. Cegłów
Ryska, gm. Mińsk Mazowiecki
Rządza, gm. Stanisławów
Ratajewo, gm. Sulejówek
Retków, gm. Stanisławów
Rynia, gm. Dobre
Rudka, gm. Mrozy
Rakówiec, gm. Dobre
Radoszyna, gm. Dobre
Rąbierz-Kolonia, gm. Dobre
Rudka-Sanatorium, gm. Mrozy
Ruda, gm. Dębe Wielkie
Rososz, gm. Cegłów
Rudzienko, gm. Dobre
Szymony, gm. Kałuszyn
Skruda, gm. Mrozy
Strychowizna, gm. Stanisławów
Skwarne, gm. Cegłów
Szkopówka, gm. Sulejówek
Sąchocin, gm. Dobre
Stanisławów, gm. Stanisławów
Stawki Krzywickie, gm. Siennica
Sachalin, gm. Cegłów
Suchowizna, gm. Stanisławów
Szembory, gm. Kałuszyn
Stefanów, gm. Halinów
Strachomin, gm. Latowicz
Stojadła, gm. Mińsk Mazowiecki
Szczeblotowo, gm. Dobre
Stare Groszki, gm. Kałuszyn
Sinołęka, gm. Kałuszyn
Strugi Krzywickie, gm. Siennica
Szymankowszczyzna, gm. Stanisławów
Siodło, gm. Siennica
Siennica, gm. Siennica
Skrzeki, gm. Mrozy
Swoboda, gm. Siennica
Smarglin, gm. Dobre
Skupie, gm. Cegłów
Sokóle, gm. Stanisławów
Szczytnik, gm. Jakubów
Sulejówek, gm. Sulejówek
Sołki, gm. Dobre
Stara Niedziałka, gm. Mińsk Mazowiecki
Sokolnik, gm. Mrozy
Stary Konik, gm. Halinów
Stawek, gm. Latowicz
Stare Zakole, gm. Mińsk Mazowiecki
Starogród, gm. Siennica
Stefanówka, gm. Siennica
Strzebula, gm. Jakubów
Świdrów, gm. Dobre
Świętochy, gm. Siennica
Trojanów, gm. Mrozy
Tadeuszów, gm. Dobre
Teresław, gm. Dębe Wielkie
Trzcianka, gm. Kałuszyn
Teklin, gm. Mrozy
Transbór, gm. Latowicz
Teklin, gm. Siennica
Turek, gm. Jakubów
Tymoteuszew, gm. Jakubów
Tartak, gm. Mińsk Mazowiecki
Targówka, gm. Mińsk Mazowiecki
Topór, gm. Mrozy
Tyborów, gm. Cegłów
Tomaszów, gm. Mińsk Mazowiecki
Ułomie, gm. Dobre
Walerianów, gm. Mińsk Mazowiecki
Wola Żakowska, gm. Siennica
Wymyśle, gm. Latowicz
Wólka Wybraniecka, gm. Stanisławów
Wólka Iłówiecka, gm. Mińsk Mazowiecki
Witkowizna, gm. Jakubów
Wólka Kobylańska, gm. Dobre
Wity, gm. Kałuszyn
Wólka Czarnogłowska, gm. Dobre
Wiśniówka, gm. Siennica
Wężyczyn, gm. Latowicz
Wólka Mlęcka, gm. Dobre
Wólka Mińska, gm. Mińsk Mazowiecki
Wąsy, gm. Kałuszyn
Walercin, gm. Dębe Wielkie
Wólka Czarnińska, gm. Stanisławów
Wola Rafałowska, gm. Mrozy
Wygwizdów, gm. Cegłów
Wielgolas, gm. Latowicz
Wólka Wiciejowska, gm. Cegłów
Wola Stanisławowska, gm. Cegłów
Wojciechówka, gm. Siennica
Wielgolas Brzeziński, gm. Halinów
Wólka Dłużewska, gm. Siennica
Wiciejów, gm. Cegłów
Walentów, gm. Dobre
Wiśniew, gm. Jakubów
Wiśniówka, gm. Jakubów
Wola Paprotnia, gm. Mrozy
Wólka-Konstancja, gm. Stanisławów
Wielgolas Duchnowski, gm. Halinów
Wólka Piecząca, gm. Stanisławów
Waliska, gm. Latowicz
Wólka Kokosia, gm. Dobre
Woźbin, gm. Cegłów
Wólka Kałuska, gm. Kałuszyn
Wola Polska, gm. Jakubów
Zalesie, gm. Siennica
Zagaje, gm. Halinów
Zdrojki, gm. Mrozy
Zagórze, gm. Halinów
Zofka, gm. Stanisławów
Zimnowoda, gm. Kałuszyn
Zglechów, gm. Siennica
Zawiesiuchy, gm. Stanisławów
Zastawie, gm. Halinów
Zbrożki, gm. Mrozy
Zakole-Wiktorowo, gm. Mińsk Mazowiecki
Zawoda, gm. Kałuszyn
Zalesie, gm. Stanisławów
Zamienie, gm. Mińsk Mazowiecki
Zygmuntówka, gm. Siennica
Zdrojówki, gm. Dobre
Żaków, gm. Siennica
Żwirówka, gm. Halinów
Żakówek, gm. Siennica
Żukówka, gm. Dobre
Żuków, gm. Mińsk Mazowiecki
Żurawka, gm. Sulejówek
Żebrówka, gm. Kałuszyn