Siedlce (SI1S)

Na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 sierpnia 2003 r. w sprawie zakładania i prowadzenia ksiąg wieczystych w systemie informatycznym, sąd rejonowy w Siedlcach otrzymał kod wydziału: SI1S

Siedziba:

Biskupa Ignacego Świrskiego 17
08-110, Siedlce

Jednostki nadrzędne:

  • Sąd Okręgowy w Siedlcach
  • Sąd Apelacyjny w Lublinie
  • Ministerstwo Sprawiedliwości

Spis miast:

Albinów, gm. Kotuń
Borki-Kosy, gm. Zbuczyn
Baranek, gm. Wiśniew
Bagno, gm. Przesmyki
Bartków, gm. Korczew
Brzozów, gm. Suchożebry
Biel, gm. Siedlce
Borki-Paduchy, gm. Wiśniew
Bzów, gm. Zbuczyn
Brodki, gm. Wodynie
Bale, gm. Mokobody
Bużyska, gm. Korczew
Borki, gm. Wodynie
Bojmie, gm. Kotuń
Borki Siedleckie, gm. Suchożebry
Błogoszcz, gm. Siedlce
Boroszków, gm. Skórzec
Budy, gm. Wodynie
Borki-Kosiorki, gm. Wiśniew
Białki, gm. Siedlce
Borki-Sołdy, gm. Wiśniew
Broszków, gm. Kotuń
Borki-Wyrki, gm. Zbuczyn
Czuchleby, gm. Łosice
Czuryły, gm. Zbuczyn
Czachy, gm. Domanice
Czepielin-Kolonia, gm. Mordy
Czerniejew, gm. Skórzec
Czajków, gm. Wodynie
Cierpigórz, gm. Przesmyki
Chromna, gm. Zbuczyn
Cisie-Zagrudzie, gm. Kotuń
Chrośla, gm. Wodynie
Czarnowąż, gm. Kotuń
Chlewiska, gm. Kotuń
Czepielin, gm. Mordy
Choinie, gm. Korczew
Czelustki, gm. Skórzec
Chodów, gm. Siedlce
Cielemęc, gm. Zbuczyn
Czaple Górne, gm. Korczew
Czarnoty, gm. Paprotnia
Czołomyje, gm. Mordy
Ciosny, gm. Wiśniew
Choja, gm. Zbuczyn
Dobrzanów, gm. Skórzec
Drażniew-Leśniczówka, gm. Korczew
Dąbrówka-Ług, gm. Skórzec
Drupia, gm. Skórzec
Duży Wzgórek, gm. Korczew
Dziewule, gm. Zbuczyn
Dąbrówka-Stany, gm. Skórzec
Dworszczyzna, gm. Przesmyki
Drażniew, gm. Korczew
Domanice, gm. Domanice
Domanice-Kolonia, gm. Domanice
Dąbrowa, gm. Przesmyki
Doliwo, gm. Mordy
Daćbogi, gm. Wiśniew
Dworszczyzna, gm. Mordy
Dąbrówka-Niwka, gm. Skórzec
Dąbrowa, gm. Mokobody
Dąbrówka-Wyłazy, gm. Skórzec
Emilianówka, gm. Domanice
Folwark, gm. Korczew
Figały, gm. Korczew
Grabianów, gm. Siedlce
Górki, gm. Przesmyki
Gostchorz, gm. Wiśniew
Grochówka, gm. Zbuczyn
Grzędy, gm. Kotuń
Grodzisk, gm. Zbuczyn
Głuchów, gm. Mordy
Grala-Dąbrowizna, gm. Skórzec
Golice-Kolonia, gm. Siedlce
Gręzów, gm. Kotuń
Góra, gm. Wodynie
Gajówka, gm. Domanice
Głuchówek, gm. Przesmyki
Grubale, gm. Siedlce
Gołąbek, gm. Skórzec
Grabowiec, gm. Paprotnia
Góry, gm. Korczew
Golice, gm. Siedlce
Hołubla, gm. Paprotnia
Helenów, gm. Wiśniew
Helenów, gm. Wodynie
Izdebki-Wąsy, gm. Zbuczyn
Izdebki-Kosny, gm. Zbuczyn
Izdebki-Błażeje, gm. Zbuczyn
Izdebki-Kośmidry, gm. Zbuczyn
Jagodnia, gm. Siedlce
Joachimów, gm. Siedlce
Jedlina, gm. Wodynie
Jasionka, gm. Zbuczyn
Józefin, gm. Korczew
Jastrzębie Kąty, gm. Wiśniew
Jeruzale, gm. Mokobody
Jagodne, gm. Kotuń
Janin, gm. Kotuń
Józefin, gm. Kotuń
Juhana, gm. Korczew
Januszówka, gm. Zbuczyn
Jagodne, gm. Domanice
Kłódzie, gm. Skórzec
Kaliski, gm. Przesmyki
Kierzczane, gm. Mordy
Kamianka, gm. Platerów
Kaliski, gm. Paprotnia
Krynki, gm. Paprotnia
Kępa, gm. Kotuń
Kamieniec, gm. Wodynie
Kisielany-Żmichy, gm. Mokobody
Klimonty, gm. Mordy
Kopcie, gm. Domanice
Krześlin, gm. Suchożebry
Korczew, gm. Korczew
Kolonia Mordy, gm. Mordy
Kamianki Lackie, gm. Przesmyki
Księżopole-Smolaki, gm. Mokobody
Koryta, gm. Zbuczyn
Kamianki-Czabaje, gm. Przesmyki
Koszewnica, gm. Kotuń
Kwasy, gm. Zbuczyn
Koszary, gm. Wodynie
Kaczory, gm. Wiśniew
Kołodziąż, gm. Wodynie
Kotuń, gm. Kotuń
Ksawerów, gm. Przesmyki
Kijki, gm. Zbuczyn
Knychówek, gm. Korczew
Kolonia Wola Serocka, gm. Wodynie
Kisielany-Kuce, gm. Mokobody
Koryciany, gm. Paprotnia
Krzymosze, gm. Mordy
Księżopole-Jałmużny, gm. Mokobody
Kuźnica, gm. Kotuń
Krynica, gm. Suchożebry
Kapuściaki, gm. Mokobody
Kochany, gm. Wodynie
Kopcie, gm. Suchożebry
Kownaciska, gm. Suchożebry
Kamianki-Nicki, gm. Przesmyki
Kobylany-Kozy, gm. Paprotnia
Kaczory, gm. Wodynie
Krzesk-Królowa Niwa, gm. Zbuczyn
Kukawki, gm. Przesmyki
Kurpierz, gm. Wodynie
Krzesk-Majątek, gm. Zbuczyn
Karcze, gm. Zbuczyn
Kamianki-Wańki, gm. Przesmyki
Krześlinek, gm. Suchożebry
Laskowice-Kolonia, gm. Korczew
Leśniczówka, gm. Mordy
Lucynów, gm. Zbuczyn
Lipiny, gm. Wodynie
Lipiny, gm. Przesmyki
Lipiny, gm. Zbuczyn
Laskowice, gm. Korczew
Leśniczówka, gm. Wiśniew
Lipniak, gm. Wiśniew
Łomnica, gm. Wodynie
Łęcznowola, gm. Zbuczyn
Łupiny, gm. Wiśniew
Ługi Wielkie, gm. Zbuczyn
Łozy, gm. Paprotnia
Łysów-Kolonia, gm. Przesmyki
Ługi-Gołacze, gm. Zbuczyn
Ługi-Rętki, gm. Zbuczyn
Łączka, gm. Kotuń
Łysów, gm. Przesmyki
Łęki, gm. Kotuń
Łęczycki, gm. Paprotnia
Marysin, gm. Kotuń
Mokrany-Gajówka, gm. Korczew
Mogielnica, gm. Korczew
Mokobody, gm. Mokobody
Mordy, gm. Mordy
Malony, gm. Przesmyki
Maciejowice, gm. Zbuczyn
Mroczki, gm. Wiśniew
Mokobody-Kolonia, gm. Mokobody
Mokrzec, gm. Przesmyki
Myrcha, gm. Wiśniew
Modrzew, gm. Zbuczyn
Męczyn-Kolonia, gm. Mokobody
Męczyn, gm. Mokobody
Mingosy, gm. Kotuń
Młynki, gm. Wodynie
Mościbrody, gm. Wiśniew
Nasiłów, gm. Paprotnia
Nowiny, gm. Wodynie
Nowa Dąbrówka, gm. Kotuń
Nowe Opole, gm. Siedlce
Nadzieja, gm. Kotuń
Nakory, gm. Suchożebry
Nowy Bartków, gm. Korczew
Naroże, gm. Wodynie
Nowinki, gm. Korczew
Niechnabrz, gm. Kotuń
Niwiski, gm. Mokobody
Nowe Iganie, gm. Siedlce
Nowaki, gm. Skórzec
Nowe Okniny, gm. Wiśniew
Opole-Świerczyna, gm. Siedlce
Ostrówek, gm. Siedlce
Ozorów, gm. Skórzec
Oleśnica, gm. Wodynie
Olszyc Włościański, gm. Domanice
Okniny-Podzdrój, gm. Wiśniew
Ostoje, gm. Mordy
Osiny, gm. Siedlce
Olędy, gm. Zbuczyn
Osińskie, gm. Skórzec
Osiny Dolne, gm. Mokobody
Oleksin, gm. Kotuń
Olszyc Szlachecki, gm. Domanice
Ogrodniki, gm. Mordy
Osiny Górne, gm. Mokobody
Olszyc-Folwark, gm. Domanice
Olędy, gm. Mordy
Proniewszczyzna, gm. Sarnaki
Paprotnia, gm. Paprotnia
Pniewiski, gm. Przesmyki
Przesmyki, gm. Przesmyki
Ptaszki, gm. Mordy
Pluty, gm. Wiśniew
Przygody, gm. Suchożebry
Podnieśno, gm. Suchożebry
Purzec, gm. Siedlce
Pociejów, gm. Wodynie
Przywory Duże, gm. Domanice
Pustki, gm. Siedlce
Podawce, gm. Paprotnia
Pieńki, gm. Kotuń
Pióry Wielkie, gm. Mordy
Pogonów, gm. Zbuczyn
Pruszyn-Pieńki, gm. Siedlce
Podzdrój, gm. Domanice
Pod Rogóziec, gm. Mordy
Pluty, gm. Paprotnia
Pieróg, gm. Kotuń
Porogów, gm. Wodynie
Pióry-Pytki, gm. Mordy
Pieńki, gm. Skórzec
Pieńki, gm. Suchożebry
Płosodrza, gm. Mordy
Pieńki, gm. Domanice
Pruszyn, gm. Siedlce
Pieńki, gm. Mokobody
Polaki, gm. Kotuń
Przywory Małe, gm. Domanice
Pieńki, gm. Mordy
Pruszynek, gm. Siedlce
Pliszki, gm. Paprotnia
Ruda Szostkowska, gm. Wodynie
Ryczyca, gm. Kotuń
Radomyśl, gm. Wiśniew
Radzików Wielki, gm. Mordy
Rososz, gm. Kotuń
Ruda, gm. Korczew
Radzików-Kornica, gm. Mordy
Rówce, gm. Zbuczyn
Rybakówka, gm. Siedlce
Ruda Wolińska, gm. Wodynie
Rogóziec, gm. Mordy
Radzików-Stopki, gm. Mordy
Radzików-Oczki, gm. Mordy
Rakowiec, gm. Siedlce
Rzeszotków, gm. Paprotnia
Rytki, gm. Kotuń
Raczyny, gm. Przesmyki
Rudnik Mały, gm. Wodynie
Rogóż, gm. Suchożebry
Rzążew, gm. Zbuczyn
Rudnik Duży, gm. Wodynie
Ruska Strona, gm. Korczew
Serpelice, gm. Sarnaki
Stare Mierzwice, gm. Sarnaki
Stany Małe, gm. Suchożebry
Stok Ruski, gm. Mordy
Seroczyn, gm. Wodynie
Suchodołek, gm. Mordy
Skarżyn, gm. Skórzec
Strójnik, gm. Wodynie
Stok Wiśniewski, gm. Wiśniew
Stok Lacki, gm. Siedlce
Stare Trębice, gm. Paprotnia
Siedlce, gm. Siedlce
Stare Rzewuski, gm. Przesmyki
Sobicze, gm. Zbuczyn
Strzała, gm. Siedlce
Stary Bartków, gm. Korczew
Sosna-Trojanki, gm. Suchożebry
Stany Duże, gm. Suchożebry
Suchożebry, gm. Suchożebry
Skwierczyn Lacki, gm. Paprotnia
Sarnowiec, gm. Korczew
Sosna-Korabie, gm. Suchożebry
Skupie, gm. Mokobody
Szczeglacin, gm. Korczew
Skórzec, gm. Skórzec
Sosna-Kozółki, gm. Suchożebry
Smolanka, gm. Zbuczyn
Swoboda, gm. Siedlce
Sionna, gm. Kotuń
Stasin, gm. Paprotnia
Stara Dąbrówka, gm. Skórzec
Strusy, gm. Paprotnia
Stare Okniny, gm. Wiśniew
Sosna-Kicki, gm. Suchożebry
Stara Wieś, gm. Mordy
Sosnowe, gm. Kotuń
Suchodół Wielki, gm. Mordy
Stare Iganie, gm. Siedlce
Stok Lacki-Folwark, gm. Siedlce
Sosenki-Jajki, gm. Mordy
Starczewice, gm. Korczew
Szostek, gm. Wodynie
Soćki, gm. Wodynie
Stare Opole, gm. Siedlce
Stary Krzesk, gm. Zbuczyn
Szydłowiec, gm. Suchożebry
Świercze, gm. Zbuczyn
Śmiary-Kolonia, gm. Domanice
Śmiary, gm. Wiśniew
Świniary, gm. Mokobody
Ściek, gm. Kotuń
Tarków, gm. Przesmyki
Trzemuszka, gm. Kotuń
Toki, gm. Wodynie
Tarcze, gm. Zbuczyn
Tarkówek, gm. Przesmyki
Tęczki, gm. Zbuczyn
Teodorów, gm. Skórzec
Tokary, gm. Korczew
Trębice Dolne, gm. Paprotnia
Tokary-Gajówka, gm. Korczew
Tuszetów, gm. Mokobody
Tchórzew, gm. Zbuczyn
Trzciniec, gm. Skórzec
Tule, gm. Wodynie
Topórek, gm. Siedlce
Tymianka, gm. Kotuń
Tworki, gm. Wiśniew
Tchórzew-Plewki, gm. Zbuczyn
Trębice Górne, gm. Paprotnia
Uziębły, gm. Paprotnia
Ujrzanów, gm. Siedlce
Wołyńce, gm. Siedlce
Wiśniew-Kolonia, gm. Wiśniew
Wiśniew, gm. Wiśniew
Wólka-Biernaty, gm. Mordy
Wilczonek, gm. Kotuń
Wesoła, gm. Mokobody
Wołyńce-Kolonia, gm. Siedlce
Wyględówka, gm. Siedlce
Wólka Kobyla, gm. Skórzec
Wólka Soseńska, gm. Mordy
Wielgorz, gm. Mordy
Wesółka, gm. Zbuczyn
Wólka Proszewska, gm. Mokobody
Wólka Wołyniecka, gm. Wiśniew
Wólka Drażniewska, gm. Korczew
Wandów, gm. Korczew
Wola Serocka, gm. Wodynie
Wólka Leśna, gm. Siedlce
Wola Suchożebrska, gm. Suchożebry
Wola Wodyńska, gm. Wodynie
Wólka Żukowska, gm. Mokobody
Wodynie, gm. Wodynie
Wólka Kamienna, gm. Zbuczyn
Wojnów, gm. Mordy
Wyłazy, gm. Mokobody
Wyczółki, gm. Mordy
Wólka Łysowska, gm. Przesmyki
Wólka Wiśniewska, gm. Wiśniew
Zaliwie-Piegawki, gm. Mokobody
Ziomaki, gm. Mokobody
Zabłocie, gm. Wiśniew
Zamłynie, gm. Wodynie
Zacisze, gm. Korczew
Zalesie, gm. Przesmyki
Zastróżka, gm. Wodynie
Zaliwie-Brzozówka, gm. Mokobody
Zagłówki, gm. Przesmyki
Zbuczyn, gm. Zbuczyn
Zaleś, gm. Korczew
Zofinów, gm. Kotuń
Zawady, gm. Zbuczyn
Zawady, gm. Przesmyki
Zaborów, gm. Przesmyki
Zdany, gm. Zbuczyn
Zemły, gm. Mokobody
Zaliwie-Szpinki, gm. Mokobody
Zawieś, gm. Przesmyki
Zażelazna, gm. Domanice
Żebrak, gm. Klwów
Żytnia, gm. Siedlce
Żelków, gm. Skórzec
Żebrak, gm. Skórzec
Żeliszew Podkościelny, gm. Kotuń
Żuków, gm. Mokobody
Żdżar, gm. Kotuń
Żebraczka, gm. Wodynie
Żeliszew Duży, gm. Kotuń
Żabokliki, gm. Siedlce
Żabokliki-Kolonia, gm. Siedlce
Żelków-Kolonia, gm. Siedlce
Payu Dotpay