Oleśnica (WR1E)

Na mocy Rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 20 sierpnia 2003 r. w sprawie zakładania i prowadzenia ksiąg wieczystych w systemie informatycznym, sąd rejonowy w Oleśnicy otrzymał kod wydziału: WR1E

Siedziba:

3 Maja 49
56-409, Oleśnica

Jednostki nadrzędne:

  • Sąd Okręgowy we Wrocławiu
  • Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
  • Ministerstwo Sprawiedliwości

Spis miast:

Białe Błoto, gm. Dobroszyce
Bielawa, gm. Długołęka
Brzezinka Dolna, gm. Oleśnica
Bąków, gm. Międzybórz
Brody Duże, gm. Oleśnica
Bydłowa, gm. Oleśnica
Borzymów, gm. Oleśnica
Boguszyce, gm. Oleśnica
Blizbórz, gm. Oleśnica
Borowa, gm. Długołęka
Brodowce, gm. Twardogóra
Bartków, gm. Dobroszyce
Brzezina, gm. Twardogóra
Bukowinka, gm. Twardogóra
Brody Małe, gm. Oleśnica
Będzin, gm. Twardogóra
Biskupice, gm. Syców
Brody, gm. Oleśnica
Budy, gm. Oleśnica
Brzezinka, gm. Oleśnica
Brzezia Łąka, gm. Długołęka
Bąków, gm. Długołęka
Bogusławice, gm. Oleśnica
Bierzyce, gm. Długołęka
Bukowina, gm. Długołęka
Bystre, gm. Oleśnica
Byków, gm. Długołęka
Bierutów, gm. Bierutów
Budy, gm. Oleśnica
Bielawki, gm. Syców
Błotnik, gm. Syców
Bukowina Sycowska, gm. Międzybórz
Budziwojowice, gm. Długołęka
Czwórka, gm. Twardogóra
Chełstówek, gm. Twardogóra
Chełstów, gm. Twardogóra
Cieśle, gm. Oleśnica
Czarny Koniec, gm. Oleśnica
Czartowice, gm. Dobroszyce
Droździęcin, gm. Twardogóra
Długołęka, gm. Długołęka
Domaszczyn, gm. Długołęka
Dłusko, gm. Syców
Dobroszyce, gm. Dobroszyce
Dobra, gm. Dobroszyce
Dobroszów Oleśnicki, gm. Długołęka
Damnik, gm. Oleśnica
Drągów, gm. Twardogóra
Dziesławice, gm. Międzybórz
Dobrzeń, gm. Dobroszyce
Dębowy Dwór, gm. Oleśnica
Drołtowice, gm. Syców
Dęby, gm. Międzybórz
Dąbrowa Kraszowska, gm. Międzybórz
Dziadów Most, gm. Dziadowa Kłoda
Domaszczyn Mały, gm. Długołęka
Dąbrowa, gm. Oleśnica
Drogoszowice, gm. Twardogóra
Dziadowa Kłoda, gm. Dziadowa Kłoda
Dąbrowica, gm. Długołęka
Dalborowice, gm. Dziadowa Kłoda
Działosza, gm. Syców
Domasławice, gm. Twardogóra
Dąbrowa, gm. Twardogóra
Drągówek, gm. Twardogóra
Francówka, gm. Oleśnica
Górzyca, gm. Międzybórz
Grabowno Małe, gm. Twardogóra
Goszcz, gm. Twardogóra
Gawrony, gm. Międzybórz
Gorzesław, gm. Bierutów
Gaj, gm. Oleśnica
Gołębice, gm. Dziadowa Kłoda
Gola Mała, gm. Twardogóra
Gęsia Górka, gm. Oleśnica
Gręboszyce, gm. Oleśnica
Gronowice, gm. Dziadowa Kłoda
Grabowno Wielkie, gm. Twardogóra
Grabek, gm. Twardogóra
Gola Wielka, gm. Twardogóra
Górki, gm. Oleśnica
Godzieszowa, gm. Długołęka
Górzyca, gm. Syców
Granów, gm. Międzybórz
Grędzina, gm. Bierutów
Gutków, gm. Oleśnica
Gaszowice, gm. Syców
Hajdany, gm. Oleśnica
Holendry, gm. Dobroszyce
Hałdrychowice, gm. Międzybórz
Jenkowice, gm. Oleśnica
Jonas, gm. Oleśnica
Jemielna, gm. Bierutów
Jaksonowice, gm. Długołęka
Januszkowice, gm. Długołęka
Jezioro, gm. Twardogóra
Kamień, gm. Międzybórz
Komorów, gm. Syców
Kątna, gm. Długołęka
Kruszowice, gm. Bierutów
Knopka, gm. Międzybórz
Kłódka, gm. Dziadowa Kłoda
Kiełczów, gm. Długołęka
Kiełczówek, gm. Długołęka
Kuźnica Goszczańska, gm. Twardogóra
Kwaśnina, gm. Dziadowa Kłoda
Kępa, gm. Długołęka
Kijowice, gm. Bierutów
Klonów, gm. Międzybórz
Kamień, gm. Długołęka
Karwiniec, gm. Bierutów
Karczowina, gm. Twardogóra
Kępie, gm. Oleśnica
Kraszów, gm. Międzybórz
Królewska Wola, gm. Międzybórz
Kuźnia Goszczańska, gm. Twardogóra
Krakowiany, gm. Długołęka
Krzeczyn, gm. Oleśnica
Krupice, gm. Oleśnica
Kłochowice, gm. Dziadowa Kłoda
Katiusza, gm. Oleśnica
Lipka, gm. Dziadowa Kłoda
Lucień, gm. Oleśnica
Ligota Mała, gm. Oleśnica
Ligota Polska, gm. Oleśnica
Ligota Dziesławska, gm. Syców
Ligota Rybińska, gm. Międzybórz
Ligota Wielka, gm. Oleśnica
Lesieniec, gm. Syców
Łozina, gm. Długołęka
Łosice, gm. Długołęka
Łazisko, gm. Twardogóra
Łuczyna, gm. Dobroszyce
Młyn, gm. Oleśnica
Mydlice, gm. Długołęka
Moszyce, gm. Twardogóra
Miłowice, gm. Dziadowa Kłoda
Mirków, gm. Długołęka
Miodary, gm. Dobroszyce
Międzybórz, gm. Międzybórz
Mąkocin, gm. Dziadowa Kłoda
Małe Brzezie, gm. Oleśnica
Malerzów, gm. Dobroszyce
Michałowice, gm. Długołęka
Mękarzowice, gm. Dobroszyce
Maliszów, gm. Syców
Nowy Dwór, gm. Syców
Nowa Wieś, gm. Oleśnica
Nowosiedlice, gm. Dobroszyce
Nowiec, gm. Dziadowa Kłoda
Nowa Ligota, gm. Oleśnica
Nowy Świat, gm. Syców
Niwki Kraszowskie, gm. Międzybórz
Niwki Książęce, gm. Międzybórz
Na Górce, gm. Oleśnica
Nowa Wieś Goszczańska, gm. Twardogóra
Nowoszyce, gm. Oleśnica
Na Błoniu, gm. Oleśnica
Nowy Dwór, gm. Długołęka
Niwki Garbarskie, gm. Syców
Nowica, gm. Dobroszyce
Nowa Smolna, gm. Bierutów
Nowy Wojnów, gm. Oleśnica
Nieciszów, gm. Oleśnica
Nowa Stradomia, gm. Dziadowa Kłoda
Osada Leśna, gm. Nowe Miasteczko
Ostrowina, gm. Oleśnica
Olszynki, gm. Oleśnica
Olszówka, gm. Twardogóra
Oleśniczka, gm. Długołęka
Oleśnica, gm. Oleśnica
Olszyca, gm. Długołęka
Osada Leśna, gm. Oleśnica
Osiedle, gm. Twardogóra
Oleśnica, gm. Oleśnica
Oska Piła, gm. Międzybórz
Ose, gm. Międzybórz
Osowiec, gm. Międzybórz
Podkępie, gm. Oleśnica
Przedewsie, gm. Oleśnica
Pasikurowice, gm. Długołęka
Paczków, gm. Bierutów
Pietrzykowice, gm. Długołęka
Pasterka, gm. Oleśnica
Poręby, gm. Twardogóra
Pawełki, gm. Syców
Pieczonogi, gm. Oleśnica
Pawłowice, gm. Syców
Pod Lasem, gm. Oleśnica
Pruszowice, gm. Długołęka
Podetrzcie, gm. Oleśnica
Pajęczak, gm. Twardogóra
Piszkawa, gm. Oleśnica
Poniatowice, gm. Oleśnica
Piecowice, gm. Długołęka
Pod Górkami, gm. Oleśnica
Podlesie, gm. Oleśnica
Pielgrzymowice, gm. Bierutów
Posadowice, gm. Bierutów
Rataje, gm. Oleśnica
Radzyna, gm. Syców
Raków, gm. Długołęka
Radzieszyn, gm. Bierutów
Ramiszów, gm. Długołęka
Radzowice, gm. Dziadowa Kłoda
Rakowice, gm. Dobroszyce
Rzędów, gm. Oleśnica
Stara Twardogóra, gm. Twardogóra
Stradomia Wierzchnia, gm. Syców
Smolna, gm. Oleśnica
Stradomia Dolna, gm. Dziadowa Kłoda
Sufczyce, gm. Oleśnica
Stępin, gm. Długołęka
Strzelce, gm. Dobroszyce
Skoczków, gm. Twardogóra
Solniki Wielkie, gm. Bierutów
Skład, gm. Oleśnica
Szczodrak, gm. Twardogóra
Sądrożyce, gm. Twardogóra
Siedlec, gm. Długołęka
Strzelce, gm. Oleśnica
Syców, gm. Syców
Smardzów, gm. Oleśnica
Stary Wojnów, gm. Oleśnica
Sadków, gm. Dobroszyce
Sokołowice, gm. Oleśnica
Szczodre, gm. Długołęka
Sątok, gm. Bierutów
Skała, gm. Długołęka
Stronia, gm. Bierutów
Smółczyce, gm. Oleśnica
Spalice, gm. Oleśnica
Szklarka, gm. Dziadowa Kłoda
Strzałkowa, gm. Bierutów
Solniki Małe, gm. Bierutów
Siekierowice, gm. Dobroszyce
Sosnówka, gm. Twardogóra
Szczodrów, gm. Syców
Świerzna, gm. Oleśnica
Śliwice, gm. Długołęka
Ślizów, gm. Syców
Święty Marek, gm. Syców
Świniary, gm. Twardogóra
Trzy Chałupy, gm. Twardogóra
Troska, gm. Twardogóra
Tokary, gm. Długołęka
Trzy Chałupy, gm. Syców
Twardogóra, gm. Twardogóra
Wólka Oleśnicka, gm. Oleśnica
Wojnów, gm. Oleśnica
Wieszkowice, gm. Dobroszyce
Wydzierno, gm. Międzybórz
Wądoły, gm. Oleśnica
Wioska, gm. Syców
Wilczyce, gm. Długołęka
Wielowieś, gm. Syców
Węgrowa, gm. Międzybórz
Wesółka, gm. Twardogóra
Wojciechowo Wielkie, gm. Syców
Widawki, gm. Syców
Wszechświęte, gm. Oleśnica
Wyszogród, gm. Oleśnica
Węgrów, gm. Długołęka
Wadówka, gm. Oleśnica
Wiewiórka, gm. Międzybórz
Wygoda, gm. Dziadowa Kłoda
Wabienice, gm. Bierutów
Wrzos, gm. Oleśnica
Zaprężyn, gm. Długołęka
Zieleniec, gm. Syców
Zarzecze, gm. Oleśnica
Zielonka, gm. Międzybórz
Zawady, gm. Syców
Zadworze, gm. Oleśnica
Zbytowa, gm. Bierutów
Zakrzów, gm. Twardogóra
Za Rzeką, gm. Oleśnica
Za Rowem, gm. Oleśnica
Zarzysko, gm. Oleśnica
Zimnica, gm. Oleśnica
Zawidowice, gm. Bierutów
Zagumnie, gm. Oleśnica
Zawada, gm. Syców
Payu Dotpay